İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin Google 'da Ban'lı Olup Olmadıgını Nasıl Ögrenebilirim ?

L

LaneT CoCuK

Misafir
Slm Aranıza Yeni Katıldım,Link alıp verdim,Banner Vs,Elle Ekledim Fakat Sitem Google Da Çıkmıyor Aklım ermiyor Bu işe.. Bir Arkadaşınki Aynı gece Damladı indexlendi Benimki 10 gün olacak Ses Yok...

Sorum Şu ; Banlanıp Banlanmadıgımı nasıl Ögrenecem ?

Şimdiden Tşkler Bekliyorum..

B

bedafocb

Misafir
site:xxx.com şeklinde aratırsan sonuç çıkmıyorsa Google xxx.com sitesini pek sallamıyor anlamına gelir... Belki banlıdır veya botlarını salmamıştır henüz oralara :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
Tamamda Daha iyi bir açıklama yapacak biri Yokmu.. www.bizekatil.com googlede Ban'lımı Yoksa Daha KAyıt edilmemiş mi ! ? Bekliyorum arkadaşlar..

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten daha yeni ( hayırlı olsun )

dediğimi yap pr si yüksek yerlerde linkini yayınlatmaya çalış .

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek heycanlısın ama sitenin altındaki karınca duası gibi bir şeyler gördüm bence önce onları kaldır 2 aydır indaxlenmedi diyorsun belkide ban yedin haberin yok.

mp3 , mp3 codec , lose yourself mp3 , mp3's , mp3 convert , mp3 recorder , mp3 cd player , convert mp3 , mp3 players , cda to mp3 , ketchup mp3 , free mp3 downloads , club mp3 , mp3 wav , index of mp3 , die another day mp3 , mp3 to midi , mp3 finder , pop mp3 , hero mp3 , mp3 album , wma to mp3 converter , mp3 program , madonna mp3 , alto mp3 , full album mp3 , sony mp3 , rock mp3 , complicated mp3 , mp3 sites , avril lavigne mp3 , without me mp3 , www mp3 com , sting mp3 , bring me to life mp3 , celine dion mp3 , las ketchup mp3 , pink mp3 , tango mp3 , mp3 songs , mp3 zip , mp3 convertor , system of a down mp3 , all the things she said mp3 , mp3 to audio , audio to mp3 , mp3 site , santana mp3 , feel mp3 , online mp3 , wav mp3 , nirvana mp3 , arabic mp3 , mozart mp3 , greek mp3 , best mp3 , mp3 search engine , enya mp3 , mp3 ripper , linkin park mp3 , jazz

L

LaneT CoCuK

Misafir
O Herneyse Yüzlerce Sitede Var FAkat.. Merak ettigim Aynı Yolu kullanan Siteler Aynı gecesi indexleniyor Binlerce Sayfa, Ben BAN 'ı Yedim mi Yemedim mi ? Nasıl öğrenecez ?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
LaneT CoCuK' Alıntı:
O Herneyse Yüzlerce Sitede Var FAkat.. Merak ettigim Aynı Yolu kullanan Siteler Aynı gecesi indexleniyor Binlerce Sayfa, Ben BAN 'ı Yedim mi Yemedim mi ? Nasıl öğrenecez ?

LaneT CoCuK sana bir şey sormak isterim;

Bildiğin gibi Google çok büyük bir ticari şirket, dolayısyla amacı para kazanmak, parayı nasıl kazanıyor?.. İnsanlar Google a giriyorlar ve arama yapıyorlar, işte bu esnada bir takım reklamlar çıkıyor ve Google bu reklamlardan para kazanıyor. Eğer arama sonuçlarında insanların aradığı bilgiyi bulabilecekleri site üst sırada çıkmaz ise Google da kimse arama yapar mı? Asla yapmaz, o zaman kimse Google kullanmaz değil mi.. Ve Google çok ziyaret edilen bir site olmadığından bu kadar çok reklam alamaz. Peki Google arka plan rengi ile aynı renkte minik yazılar (Görünmez, kandırıcı) yazan bir siteyi en başta çıkarır mı? Ben Google olsam çıkarmam.. Sen Google dan daha mı akıllısın? Eğer öyle isen söyleyecek sözüm yok, ama böyle bir iddian yok ise o zaman "herkes yapıyor ben de yaparım" mantığını bir yana bırak çünkü o hileyi Google görür, bugün görmez ise yarın görür. Ve senin siten de on bin bilmem kaçıncı sırada çıkan sitelerden biri olur. Eğer gerçekten hit çeken bir siten olmasını istiyorsan biraz daha fazla emek harca ve ziyaret edilmesi gereken bir site yap.

Teknik olarak sitende çok fazla hata var ama ben sana bunları söylemeyeceğim, ama yine de ufak bir tiyo vereyim <head> dan sonra <title> gelsin, ondan sonra da description:))

Kaliteli bir site yaptığında bana özel mesaj at sana PR5 siteden karşılıksız link vereyim..

L

LaneT CoCuK

Misafir
Daha Yeni Gördüm Bende Kayıt etmiş.. Ama Daha 1 Site Çıkıyor.. Bu ne Zaman Yükselir ?

P

PatlakLastik

Misafir
millet aylarca bekliyor indexleme için,
sen çok acelecisin ve o karınca yazılarını kaldırırsan google a "ben " demiş olursun, ve insanlarada kötülük yapmamış olursun.

siteni google a dost yap ve indexi zamana bırak googlebot kendisi halleder.

H

hedefturan

Misafir
Botlar neye göre geliyor

Allah aşkına bu google botları neye göre geliyor

hala 7 ay önceki php nukeli sitenin indexleri duruyor, yeni sitenin indexleri bir elin parmaklarından da az, yeni foruma hiç uğramıyor...

Bu botları çekmem için ne yapmam lazım

D

devrimergin

Misafir
Şu anda 74 sayfan indexlenmiş durumda pagerank değerin sıfır olduğu için google siteni çook sık ziyaret etmiyor ama ediyor bak 74 sayfan indexlenmiş durumda seni teemin ederim pagerank değeri 4 olan haber sitemin index sayfasının 5 ay google önbelleğinde aynı kaldığını biliyorum o yüzden sabret sabırla yapılan her işin meyvesini yersin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5