İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin Hitini nasıL öRENEBİLİRİm

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ark Ben Burda süreKli taKip ediyom herkes hit v.s dior benim sitemin hitini nasıl örenebilirim acemeLik :) vaLla herkes aLexa v.s yada sedo dior ama bilgim yok fazla Bu konuda yardımcı oLun pls hiti ne kaDar + Bunu öRenecek aRk ricam hiT durumu nasıL iyimi yoksam düşükmü v.s tam bilgi verenden allah razi olsun derim : vaLlLa napaLim aRk haTta Bunun en guvenilir bir adreste benim yerime bakarsanız Greeken bilgiyi buraya yazarsanız sevinirim

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hostun göstermiyorsa webservis.gen.tr ye üye olursan detayları görebilirsin.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLLa aLexa bakın dediniz baktım ama kafam karişti :)
Traffic Rank for turkweb.org: 782,274
Bu çıkıyoR vaLLa en iyisi ark sizden ricam benim yerime bakabilecek tam bilgiyi verebilirsenız memnun oLurum
Kımse yaNliş anlamasın sitemi kendi çapimda Ortamım Var ama BuırdaKİ kONULARI okuyunca BNDE merak ettim
acaba emklerimiz Boşami gidiyor yada nasıL die

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexa biraz karışıktır. Sen en iyisimi sitene bir tane ziyaretçi sayacı kur oradan bak ziyaretçi sayacınıda www.aspindir.com dan bulabilirsin burada ziyaretçi sayaçları var...

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yOK LisansLi deil valla zaten O yuzden aRtık foRuma pek kayıt veya bölüm hiç bişi eKlemiyom Sonuçta hERKEs dior biraz daha Buyusun Gidici o Yuzden vaLLa nerDeyse dondurdum gibi bişi oLdu bayada Ortamımız Var ama Lisansi aLana KADar Ordaki ağirliğimizi kestik YaDa anLaşabiliceğim bir foruma Linkimi vercem şartlarımız uyuşursa :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5