İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemin hitleri düştü. index sayısında bir değişme yok

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

arkadaşlar sitemin hitler %70 lere varan oranda düştü.sitemin index sayısı 1 haftadır sabit hiç oynamıyor.
bunun sebebi nedir.

iyi çalışmalar

cellotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit düşme olayına birşey diyemiyecem ama indexlenmeme problemi 4 günden beri bendede aynı problem var.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
aynı sorun bendede var.
indexlerin çogu silindi,page rank silindi,aramalarda cıkmıyor

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede var.İndex'lerim silindi şimdi eski haline tekrar döndü bu sefer 1 haftadır oynama yok.Hit min. seviyeye indi. :(

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alla alla bu google neyin peşinde acaba.googlede ilk sırada çıktığım kelimerle şimdi 6.7. sayfalardayım anlamadım gitti.

bekleyecez görelim diyecemde.bile olduğuda yok 5 6 gün oldu nerdeyse.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni açtığım sitede ilk haftalar googleden güzel hit geliyordu şimdi ise günde 3 5 tane ya geliyor ya gelmiyor :S

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

arkadaşlar sitemin hitler %70 lere varan oranda düştü.sitemin index sayısı 1 haftadır sabit hiç oynamıyor.
bunun sebebi nedir.

iyi çalışmalar

Site yeni mi ?
Öyle ise yenilere taninan öncelik hakki zamanini doldurdu, saglam icerik ve link calismasi yapmadiysaniz bu yasanan normal.

Eger asiri link calismasi yapti veya sitenizde bir takim degisiklikler yaptiysaniz bu da sebep olabilir.

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
sitem 7 aylık site. link değişimi yok. paralı link almak yok. her gün güncel tutuyorum.sadece sitem toplistlerin sadece bir kaçına ekli o kadar.Sitem her gün güncel. gerek ana sayfası gerek forum bölümü.

Neyse bekliyelim

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oflibaba

Bu konu ile bayagi bir ugrastim. bu forumda da konusuldu. Buna bazi insanlar filtreleme diyor veya filtreye takilmistir. deniyor..

Bence siteleri seciyorlar ozellikle yeni siteler yukarida yazan bir arkadas vardi katiliyorum. Ama kopya icerik, Metatag hatalari da buna etkendir.

Simdi benim 4 veya 5 site sanirim yuksek hitli google'dan filtreye yakalandi. bekliyorum ..
Ne kadar oldu diye merak edersen yaklasik 3 ay yakin belki de 2 tam hatirlamiyorum. bekliyorum ..

Kayip cok var ama yapcak birseyde yok. Keske su google'a iyi bir rakip ciksa da bizde rahatlasak ne var ki yahoo, live search olsun bir ise yaramiyor..

Sabir diyorum baska yapacak bir sey yok.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keske su google'a iyi bir rakip ciksa da bizde rahatlasak ne var ki yahoo, live search olsun bir ise yaramiyor..

Live search konusunda haklısınız ama yahoo! google'dan daha doğru sonuçlar çıkartıyor ama webmasterların ve normal internet kullanıcılarının %2 ile %5 i gibi çok ufak bir kesimi yahoo! kullanıyor Türkiye'de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5