İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin hitleri resmen sıfırlandı.. :(

crazykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemin google indeksi 56k civarında. Yükselmeye de devam ediyor konu ekledikçe. Ama sitemin hiti acayip derecede düştü. Aylık tekil 45k civarında iken şu anda 1,5k ya kadar düştü. Ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sitemin sandbox a girdiğini düşünmeye başladım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

vatana_sevdali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemde komik videolarda 4. sayfaya geldiydi şimdi tamamen kayboldu benimkinede bakarmısınız sanboxtamı

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
arada bir dalgalanma oluyor sitelerde onun gibi mi yoksa devamlı bir olay mı?

crazykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sandbox olayı da yoksa dalgalanma mı diyelim bunun adına peki? Birde ne kadar zamanda düzelir bu sorun? Geri eski yerime gelir miyim?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Şimdi googlenin yeni algoritması ile çoğu sitede dalgalanmalar oluyor bunları duyuyoruz biliyoruz. Sizler gerektiği gibi özgünlük içerisinde devam ettiğiniz sürece yerinizi geri alırsınız umarım. Bu algoritamada bakalım tam tamına ne zaman oturacak bilmiyorum

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bazen siteye seo kurulumu, seo sürüm yükseltme , soyu kaldırıp tekrar kurma veya seo forum url lerinde oynama googledeki sizin sitenizin indexlenmiş konularına tıklayanların sitenize ulaşmamasına neden oluyor sunucu değişimi de etki eder ayrıca dalgalanma ile bu kadar aşırı düşüş yaşanmamalı diye düşünüyorum tabiki istisnası şu sizin üye çeken konularınız 3-5 taneyse o başka

crazykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tema değiştirmiştim kısa süre önce. Temanın title,keyword v.s farklı. Şimdi orjinal premium tema kullanıyorum. inş. düzelir kısa sürede.

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar google web master tools kullanmanızı tavsiye ederim. Sitelerinizi ekleyerek çeşitli takip ve analiz yaptırabiliyorsunuz. Sonuçlara göre hareket ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi