İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin indexleri azalıyor - Sitemi inceleyebilir misiniz?

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalr sitem 1 Şubat 2011'de açıldı.Bir süre vbseo yoktu daha sonra nisan gibi vbsseo kurdum.Ve Haziran gibide çok iyi ziyaretçi gelmeye başladı.şGünde 1500 kişi gördüm.Fakat şuan bu rakam 400-500 lere kadar düştü.

Ve siteme eklenen konular çok geç indeks alıyor.(3 gün gibi)

Tekrar belirtiyim vbulletin 4.1.3 + vbseo + sitemap generator kullanıyorum.

Site Adresim

forumblog.net

Anlayan arkadaşlar lütfen sitemi inceleyip, aldığı indeksleri ve benzeri araştırabilir mi?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hocam benim sitem de bazen yazı yayımladıktan sonra anında indeks alıyor bazen sizin gibi 2-3 gün hatta daha fazla sürede indeks alabiliyor nedenini tam bilmiyorum. Pingomatic.com adresinden arada bi ping yollarsanız indeks süresi kısalacaktır.

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam saolun.Ama sorun sadece o değil
Bu sıralar ziyaretçi sayım 1500 den 500 lere kadar düştü
Güncel konu paylaşıyorum film dizi ama zaten 3-4 günde indeksleniyor anlamı kalmıyor.

baboli789

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bu sorun zaman zaman bende de oluyor ama sonra kendiliğinden düzeliyor

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sorun bendede var mesela 3 Gün önce 1K i gecti simdi 380 lerde Site Imzadaki 2. Site bi bakabilirmisiniz

yaLansin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Sorun Bende Bayadır Var Google Sıralamasından Kaynaklanan Birşey Herhalde Bir Çaresini Bulamadım Ben.. Yardımcı Olacak Arkadas Varsa Banda Yardım Edderse Sevınırım..

MyKaBuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni algoritmaların Googleye entegre edilişinden dolayı indexler siliniyor... silinen indexleri ping attırabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5