İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin T-Shört Bastırdım :))

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VALLA Ben stiker yaptirdim T-sört de yaptiricam kim ne derse desin Ibrahim tatilses'te Kroyum ama para bende diyor, Yani adam birde oksford vardi da ben mi okumadim diyor :))) eee arkadas bu isi ilk defa yapmis Normaldir bir dahakine daha dikkatli olacağina inaniyorum sadece biraz aceleci davranmis hepssi bu

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla arkiler dediğiniz gibi o fiyata o kadar oluyor.

Şimdi direkt kumaş baskı olayına girildiğinde maliyet artıyor ama seri üretim yapılırsa düşürülür fiyat :) yani olay biraz maddiyatla ilgili.

Ha reklam olayına gelince güzel rekla oldu bizim için zamanında. Hatta candan içinde güzel reklam oldu, biz çeşmede t-shirtlerle dolaşırken konseri duymamış olup bizden öğrenen ve konsere gelen dünya adam oldusonradan öğrendik ki siteye üye olanlarda olmuş. Bizde o t-shirtlerden istiyoruz diyolar :D

Ha bide konser alanında bu t-shirtleri giyince bizi görevli sanıp koltuklarını soranlar fln olmuştu onları karıştırmıyorum :D

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
yakından daha güzel görünüyor.

edit:flood yapmak istemedim @disconnect 15 ytl ye bu kadar anca:)

Ersin abi ben 20 tane adidas kalitesinde beleşe bastırcam :D
ee her yerde bir dayın olcak :D

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
20.000 üyenin şerefine bugun emin önüne gittim 1 gb sony mp3 player 75 :D

neyse arkadaşın üzerinde t-shört resmini çektim nasıl olmuş :))

kadıköyde yazıcı oğlunun hemen yukarsında cemil diye bir yer var orada 15 ytl ye yaptırdım.

reklamın iyisi kötüsü olmaz : )

dsc09989dw8.jpg

güzel fikir fakat çok amatörce olmuş biraz üstüne düşülse iyi şeyler çıkabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5