sohbet odaları

Sitemiz için flash oyun yaptırmak istiyoruz.

N

nettehayat

SmartFoxServer üzerinde çalışmak üzere actionscript ile programlanmış king, tavla, okey..v.s (turnuva sistemleriyle birlikte) oyunlar programlanması işini outsource yapmayı düşünmekteyiz. Actionscript, object oriented programlama ve sql server üzerinde deneyimli arkadaşların [email protected] adresine mail atmaları rica olunur.

Programcının İstanbul'da oturması ve Levent'te bulunan şirketimize programlama sürecinde belli aralıklarla gelmesi tercih sebebidir.

Programcının programlama ile ilgili referans göstermesi gerekmektedir.

SmartFoxServer konusunda bilgi almak için www.smartfoxserver.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Programın denemek amaçlı ücretsiz sürümü bulunmaktadır.

Saygılarımla
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst