İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemizle çalışacak Cep Sitesi aranıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

zeynelkoc

Misafir
Sitemiz MP3lerim.com la ortak çalışacak bir cep sitesi aranıyor!

Mp3 yükleme sayfamızın altında o mp3ün melodisini yükletmek istiyoruz bunun için melodi arşivi büyük olan ve bedava melodi yükleten cep siteleri aramaktayız.

İlgilenenler irtibata geçerse sevinirim.

Saygılar..

Z

zeynelkoc

Misafir
Şu anda bedavamelodi.com ile çalışma içindeyiz fakat tam benim istediğim gibi değil

Yani direk mp3 yükleme sayfası gibi bi kutu açıp orada midi nin adresi yazsın istiyorum.

Eğer ortak bir site bulamazsak kendimiz yapacağız ama illa yapacaz yani.

Şarkı sözleri de lazım olacak ama onu ziyaretçi tarafından ekleme opsiyonu koyup eklenen şarkı sözü başına +3 kota düşünüyoruz (tabi ilk admin onayından geçmesi gerekiyor)

Yani istediğim ziyaretçi hiç uğraşmadan mp3 yüklediği gibi hiç uğraşmadan melodiye de erişsin. Gerçi bedavamelodi.com un sayfası güzel ama ben direk polimelodi adresi versin istiyorum. umarım anlatabilmişimdir.

Z

zeynelkoc

Misafir
elmasgunes le anlaşma sağladık

konunun uzamasına gerek yok

saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5