İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitene Arama Motoru

M

malatyasporlu

Misafir
<!-- Begin SearchBeach Simple Search Box --><form method=POST action="http://www.searchbeach.com/peppc/search.php" name=search><input type=hidden name=username value="none">
<input type=text name=keywords size=20>
<input type=submit value=internetteARA></form><!-- End of SearchBeach Simple Search Box -->

Yukarıdaki Kadu kopyalayrak sitenize yapıştırınız..

www.WebKaynak.net.tc

Z

zeynelkoc

Misafir
olmaz mı

<input type=hidden name=username value="turkmoney">

H

hibrahim

Misafir
özrü kabahatinden büyük:) ya allahım ne ... adamlar var insnaları o kadar salak zannetmeyin...

H

hibrahim

Misafir
kusura bakma ama bence sen önce forumun amacı nedir nasıl kullanılır bunu öğren burası deneme tahtası değil. sitenede girdim webmaster kaynak sitesi ama sayfaya gridğin anda arka planda sayafalar açılıyo birşeyler yukleniyor...
webmaste rkaynak sayfası yapmışsın bir kodu duz html ye yazdırmayı bilmiyorsun kusura bakma bunları eleştiri olarak kabul et bildiğin işi yap...

W

Whiteen

Misafir
Malatyasporlu kardeşim senin gibi site yapan birini ilk defa görüyom yawf bi ara türk google çıkardın :) google dan almışsın aramanın kodlarını türk google diye geçiniyordun webkaynak diye bir site çıkarmışsın gene başka sitelere link veriyosun walla anlamıyom seni

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla enteresan adam bu malatyasporlu, habire site adresi yazip duruyo hepsi birbirinden .....

Önceden nedir ne degildir diye bakiyordum, ama artik bunu da yapmayacagim. Çünkü sonuç belli; ardi arkasi kesilmeyen yüklemeler ve popup pencereler...

malatyasporlu arkadaşım bence ya üşenme otur güzel bir site yap ya da böle şeylerle insanlari oyalama...

Bu yazdiklarimi da "yapıcı bir eleştri" olarak kabul et...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5