İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitene İstediğin Kadar Tekil Hit Al

anadolumunsesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık Sitenize İstediğiniz Kadar Hit Alacaksınız

evet arkadaşlar yanlış duymadınız... siteniz bugüne kadar hit almamış olabilir... ama artık istediğiniz kadar hit alabilme şansınız doğdu... günlük isteğiniz doğrultusunda minimum (en az) 500 tekil hit, maximum (en fazla) 7000 hite sahip olacaksınız...

sonuç olarak günlük istediğiniz sayı kadar kişi sitenizi ziyaret edecektir...

sitenize kod ekleme gibi bir probleminiz olmayacak...

biz size tekil hitinizi yollayacağız... siz sayaçtan hitleri kontrol ettikten sonra gereken ücreti bize vereceksiniz... ve belirlediğiniz süre içerisinde günlük veya aylık istediğiniz hite sahip olacaksınız... sistem genel olarak böyle çalışmaktadır... anlamadığınız soru olursa adresimi ekleyebilirsiniz...

ayrıca sitenize bir haftada 1000 üye gönderebilme imkanımız war...

eyer bizimle çalışmak isterseniz e-mail adresimi ekleyin...

[email protected]

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alala gercektenmi ?
peki sizin kend isitenizin hiti neki ?
bana haftada 1000 uye gönder ne kadar istersin 1000 uye icin

A

a.ışık

Misafir
hitlerin kaynağını ve hangi ülkelerden geleceği konusunda biraz bilgi verir misiniz?

X

Xman

Misafir
hitlerin kaynağını ve hangi ülkelerden geleceği konusunda biraz bilgi verir misiniz?

Evet biraz detay yazsaydınız hemen msn yazıp kaçıyorsunuz, reklamı burada yaptıysanız detayınıda burada vermelisiniz.

Nedir bu işin detayı göndereceğiniz hitler gerçek ziyaretçilermi olcak yoksa ptc türü otomatik açılan sayflarmı olacak, hit başına ücret nedir ödeme kabul şekilleriniz nedir ?

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bilgi haklısın
auto hit sitesi geliyor benimde aklıma,

biraz bilgi versen..ilgilenenler olucaktır..

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Bende wirebux'da reklam satarak komisyon alıyorum.Site size örneğim 1000 adet tekil hit aldınız fiyatı $ 9.79 + 200 tekil ziyaretçi hediye toplam 1200 tekil ziyaretçi sayfanızı 20 saniye gezecek ben çok ödeme aldım ve sağlam bir site 2 şirket reklam vermiş mazarz ve digitalvideo pagerank ve alexa için çok önemli bu iş ve fiyatlarıda uygun eğer düşünüyor iseniz adminleri ve teknikdekiler anlayışlı kişiler [email protected] ile irtibata geçerek indirim yaptırabilirsiniz 1 kerelik her üye 24 satte 1 tıklıyabiliyor üye olmayanların tıklarına para ödemiyorsunuz..

Ödem yolu paypal alır almaz aktifleştiriyorlar.
1000 tekil hiti şimdilik 1 günde yollayabilirler..

Adres : http://www.wirebux.com/advertise.php

Beni ref olarak gösterirseniz sevinirim.. :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Bende wirebux'da reklam satarak komisyon alıyorum.Site size örneğim 1000 adet tekil hit aldınız fiyatı $ 9.79 + 200 tekil ziyaretçi hediye toplam 1200 tekil ziyaretçi sayfanızı 20 saniye gezecek ben çok ödeme aldım ve sağlam bir site 2 şirket reklam vermiş mazarz ve digitalvideo pagerank ve alexa için çok önemli bu iş ve fiyatlarıda uygun eğer düşünüyor iseniz adminleri ve teknikdekiler anlayışlı kişiler [email protected] ile irtibata geçerek indirim yaptırabilirsiniz 1 kerelik her üye 24 satte 1 tıklıyabiliyor üye olmayanların tıklarına para ödemiyorsunuz..

Ödem yolu paypal alır almaz aktifleştiriyorlar.
1000 tekil hiti şimdilik 1 günde yollayabilirler..

Adres : http://www.wirebux.com/advertise.php

Beni ref olarak gösterirseniz sevinirim.. :)

bu wirebux sitesini de gördüm ya, türk zekasının neler yapabildiğine bir daha şahit oldum. adtech cpa reklamlarını dayayıp buna üye ol 0.5$ verelim diyip kendileri 1$ alacak, 10$lık kontörleri giden adam da 0.5$ kazandım diye sevinecek... yazıklar olsun.

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz orasını bilemem tabi ama ben wirebux ı kullanıyorum ve çok memnunum 4 günde 2.5dolar alıyorum üstelik üye olanları zorla kimse yaptırmıyor boşa çamur atmayın üyelik sözleşmesi var okumuyormusun eğer bu kadar karşı isen kontörlü üyeliğe ringofon ve adteche yürüyüş yapabilirsin :D 2 şirket var bir ptc forumunda yarına 4 olacağı yazıyor.

Kimse çocuk değil kansın o tür kontörlü üyeliğe ben üyesiyim olmuyorum örnek !
Fakat kimse üye olmuyor diye bir şey değil üye olanlar oradan oluyor istiyen kişiler bundada girip üye olsun maksat sanırım..

MADEİNCLİCK SANA GELİRSE SENİ BİLİYORUM İLK ÖNCE ÜYELERİNE ÖDEMELERİ YAP DAHA SONRA PAGE RANK MI ALEXAMI BUX SİTELERİMİ DE ? ÜYELER PARAM SİZDE KALMIŞTI DEDİĞİNDEDE İYİNETTE KONUDAN KONUYA ATLA :D

saygılar..

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onu bence wirebux veya başkasına değil direk olarak ringofon,adtech,adtech yayınlayan tüm siteler iyinet de yayınlıyor sanırım, buraya çocukda giriyordur, ve onun gibi sitelere söylenmeli diye düşünüyorum..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sanırım şurası gibi bişi

superteklif.com

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.ari doğru söylüyorsun birde onlar ilk çktığında ne para kaldırdılar..

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu hit suni degilmi? yani site satarken insanları kandırmak icinmi alınacak ne için? hedefli ziyaretçiyi nasıl ayarlayacaklar?

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 adet tekil hit aldığında 200 de hediye ediyorlar bu da 1 veya 2 günde geliyor tahmini.

Reklama tıklayan ziyaretçi stede 20 saniye kalmak zorunda ve ben siteyi kullanıyorum 20 saniye kaldığım sayfanın eninde sonunda bir yeri dikkatimi çekiyor girip bakıyorum yada sitenin adı kalıyor.1200 farklı kişi sitenize giriyor kısacası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi