İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitene SoHBet Odasi eKle

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ark yaKlaŞik oLarak 1,5 yıLdır aÇik oLan irc serverimi dier domainim oLan turkweb.org linkledım ŞimdiKi amacim site aĞirLikLi bir sOhbet ortamı Oluşturmak ONUN iÇİN LisansLi eschat aPpLetini koyduk tum webmaster aRkLar siteLerine bEdava banersiz reKlamsiz Sohbet odaLarını eKleyebilirLer eKliyecek aRk olursa http://www.turkweb.org sitesınden GeReken Link yaziLiDir sitesini eKliyenLer kendi dOmainleri adına kanaL açabilirLer
eKLiYen aRk her turLU KoLyLık sağlanacaktır Şimdiden eKliyen aRk teşekkuRLer

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLla Bazen 3000 Çıkıyor zaTen eschati yeni aLdım 10 15 Gun İçinde onLar KaLKacak yyane ortamım Onlari biliyor sadece goruntu iyi gozuksun die vaRLar
Şu anki Ortamımız 80 İle 120 arasi gibi Bişidir

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neymiş neymiş 3000'nemi cikiyormus. Eheh.. teklan okadar olmamişti:) + suanda teklanında eschat appleti var:)

hıı bide konuşan bot ciks ciks :)

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
neymiş neymiş 3000'nemi cikiyormus. Eheh.. teklan okadar olmamişti:) + suanda teklanında eschat appleti var:)

hıı bide konuşan bot ciks ciks :)
ya Botlari diOm ama sistem öle KurlduĞu İçin şu an kalakmazda 2 hafta sonra Kaldiriyom onLari zaten yazmiştim bot die Norma l yane ortamımız
80 ile 100 user arasi Bunlarin çoğunLuğu ircdeden GirişLi
ama artık site aĞirlik vermek istediğim için esCaht Lisansi aLdım
+teKlan kaapndi :) +Onların eschat aPpleti yok

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. teklan kapanmadi biz olduğumuz sürece kapanmıcak adres irc.teklan.us
2. teklan'da 2 aydır var. eschat aplet'i ben aldim ve bulunuyor ...( www.3le.net/sohbet.html) ;)

Yeterli Sanırım..

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
1. teklan kapanmadi biz olduğumuz sürece kapanmıcak adres irc.teklan.us
2. teklan'da 2 aydır var. eschat aplet'i ben aldim ve bulunuyor ...( www.3le.net/sohbet.html) ;)

Yeterli Sanırım..
Hıms Ben teKlana Çok takIldım yaKlaşik olarak 2 yıl en Çok beğendiğim Ortamdi taKılrıım arada ark görmek İçin sevdiğim biri suNucu eschat aldıysaNiz hairli Olsun basarıLar Birde senin nicin ne Orda yometimi tanirim ben
TeKlan net.irc girişlerini kapatınca Orasi ister istmez eski havasını kaybetti aama Gnede Mudavimi VAR

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xaereo' Alıntı:
vaLla Bazen 3000 Çıkıyor zaTen eschati yeni aLdım 10 15 Gun İçinde onLar KaLKacak yyane ortamım Onlari biliyor sadece goruntu iyi gozuksun die vaRLar
Şu anki Ortamımız 80 İle 120 arasi gibi Bişidir

sunucunuzu hangi schell firmasindan aldiniz, memnunmusunuz

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xaereo' Alıntı:
Hıms Ben teKlana Çok takIldım yaKlaşik olarak 2 yıl en Çok beğendiğim Ortamdi taKılrıım arada ark görmek İçin sevdiğim biri suNucu eschat aldıysaNiz hairli Olsun basarıLar Birde senin nicin ne Orda yometimi tanirim ben
TeKlan net.irc girişlerini kapatınca Orasi ister istmez eski havasını kaybetti aama Gnede Mudavimi VAR

Herzaman teklan olacak.. Ortamida herzamanki gibi kalitelidir.. Yönetimide söylemeye gerek yok irc.teklan.us farkı ;)

by maXi

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teklana ayak atar atmaz reklam botlari daldı özele:D
bunlari bi şekil önlemeniz lazim.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
timsah' Alıntı:
sunucunuzu hangi schell firmasindan aldiniz, memnunmusunuz
vaLla ben shelli serveri ilk açtiğimda aLmiştim ilk zamnalr sorun illa Çıkıyordu ama yaklaişk 2 aydır yeni makina aLindi Çok memnunum yane mkinada ç iyi verisyonlarida İyi irc server makinaLari Çok kapanir
ama Bunda şu anlik bir problem yok kapansada 5 dk içinde açiliyor sadece geçen hafta 2 sefer kapandi oda bir seferınde 1 saatt sürmüş kapali olmasi oda gece :) lag sorunuda sifir diebilirim ama sitemin hostu ayri firmada serverimde ayri firmada istersen sana msn adresini yada adreseını pm den verebilirim kendin bire bir Konuşabilirsin sevgi.net idaelsohbet.com bildiğim kadarıylan hepside Bu shelle baĞli

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
timsah' Alıntı:
yok orayi biliyorum furkan, lag falan yasandigi zaman sucu FDC ye atiyo :)
doru diorsun Bir sunucu için en önemlisi Lag olmıyacak
bend eilk zamnlar çok sıkıntı çektim ama baskımız sonuç verdi
en kraL makinaya geçildi :)
mesala
Sunucudaki kullanıcı sayısı: 2446 En Yüksek: 3340
Ağ'daki kullanıcı sayısı: 2453 En Yüksek: 3347
Bunların içinde 95 user gerisi bot valla server hiç kasmiyor
ama botlarımı bu hafta kaldiriyom : artık son gunleri
Bu yoğunluğa raĞman Lag yok

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duman' Alıntı:
O shellin Adi Nedir Acaba Adresi?
pardon msj Geç gordum shelli zalim.net Burdan aLiyom irc girişleri sadece kendi scriptinden yapiyor ama ************* Bu mSn adresınden Ona ulaşabilirsin
TimsaH ARKADASIM benim msnde sorunmu var nedir anliyaamdım senin msn ekliyemiyom ama sende Bu msn adresınden ulaşabilirsin

-------------------------------------------------
Mesaj postalamadan once forum kurallarini okuyunuz
http://forum.iyinet.com/announcement.php?f=25

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5