İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteni Ekle REklamnı tıklayalım Hitini Arttıralım

dolhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster Dayanışma Fikri :)

arkadaşlar bir fikrim var paylaşıyorum uzun soluklu olur insallah, bu kampanya herkese iyi gelecek hem hitiniz artacak hemde site reklamlarınızın geliri artacak.

1.hergün 10 arkadasımızın sitesini bu yazım altına yazsın(gece 00:00 dan sonra ilk 10 sitesini yazana olsun ) ve ve tum gün o siteye hit gönderelim--o gün kaç hit aldığını buraya yazsın :)her ay en çok hit kazanan siteye benden aylık 2000 tekil

2. o günkü şanslı siteye girdiğimizde 1 defa reklamlarına tıklayalım ve o günkü reklam gelirni bizimle paylaşsın, 10 TL gibi diye yayınlasın.

hep beraber hit arttırıp para kazanalım,

slogan hiti zıplat paraları hoplat :))

Ekleme: ilk site benimki olsun www.kucukmucit.com

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu şekilde girip reklama tıklayınca anında ban yiyeceğinide biliyormuydun ? :)

dolhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı ip den 10 kere tıklarsan yersin tabi 1 kere , ve ben işim gereği günde 10 müşteri geziyorum farklı farklı bölgelerde istanbulda 10 bölge 10 farklı tık demektir. kolay gelsin :)

wpuzman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ban yersiniz arkadaşlar, Yazıktır.Hem haksız kazanç olmazmı?

Ekleme: Bence yapmasanız iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5