İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitenin acilisi

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benim site acilirken once arka ekran geliyor sonra biraz bekleyip siteyi tamamen aciyor ve bu bekleme biraz suruyor sizce neden olabilir bi fikri olan varmi? site www.start-hier.com

S

SaveTargetUs

Misafir
google reklamları 2 tane büyük sütun onlar biraz açılmayı yavaşlatır. iframe ile eklediğin bölüm varsa o bölümler yavaşlatır. Resimlerin boyutlarını göremedim dışardan gösteriyorsun fakat boyutları büyükse onlarda yavaşlatır. Sitenin kodları çok uzun. Kodların uzun olmasıda yavaşlatır. Gereksiz yerleri biraz kısaltsan hiç fena olmaz. Kesin budur veya değildir diye yazmadım. Olabilecek şeyleri yazdım.

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaveTargetUs' Alıntı:
google reklamları 2 tane büyük sütun onlar biraz açılmayı yavaşlatır. iframe ile eklediğin bölüm varsa o bölümler yavaşlatır. Resimlerin boyutlarını göremedim dışardan gösteriyorsun fakat boyutları büyükse onlarda yavaşlatır. Sitenin kodları çok uzun. Kodların uzun olmasıda yavaşlatır. Gereksiz yerleri biraz kısaltsan hiç fena olmaz. Kesin budur veya değildir diye yazmadım. Olabilecek şeyleri yazdım.

tamam sagol

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Walla bende hızlı acildi fazla kalmadı

Flash Falanda yok zaten zor açılma yok kasmiyor..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim sitede de aynı sorun vardı, firefoxla parça parça açılıyor ama explorer da önce arka taraf mavi ekran çıkıyor sonra site geç açılıyodu, bu yüzden bir çok toplistin bannerını kaldırdım, şimdi daha iyi! kısacası reklamları azalt!

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Toplistleri kesinlikle iframe için de açın. Çok faydası oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5