İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenin Adı İngilizce Olursa??

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Cachelerin de etkisi ile Türk reklamlarının veya ucuz İngilizce reklamların çıktığı oluyor.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
mynet gibi bir site açmak istiyordum haber oyun - video wordpress destekli türkçe domainli olucaktıda- yabancı isimlimi açsam dedim bi an kendime adsense ing geliri yüksek diyolardıda ondan soruyum dedim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Adsense ingilizce geliri yüksek. Bir siteyi gelişmiş ülkelere yönelik yaparsan ingilizce olarak iyi para kazandıracaktır. Ama ziyaretçiler Türk olursa ona göre reklam çıkar, pek bir şey getirmez.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Adsense için sayfanın adı değil, içeriği önemlidir dostum. İçerik ingilizce ise sayfa isminin hiçbir önemi yok. Türkiyeden de giriş yapılsa, 4 satırlık reklamların 3 tanesi ingilizce çıkar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gerçi cevaplamış arkadaşlar sorunuzu ama, hangi ülkeden girildiği önemlidir, yani sizin siteniz Türkçe domain adı ve Türkçe içerikli olsa bile, amerikadan birisi girdiğinde ingilizce reklam çıkacak ve yine tık başına fazla gelir alacaksınız, Rusyadaki arkadaşıma benim sitemin adsense reklamları rusça gözüküyor mesela, rusça içeriğim var mı? Yok tamamen Türkçe içerik.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şunu söyleyim ingilizce site açarsınız az hite iyi kazanırsın ama o az hiti sağlamakta kolay değil ve ingilizce siteler arasında rekabet gerçekten yüksek. Türkçe site açsan hiti çabuk bulursun sürümden kazanırsın ve markalaşma yolunda ilerlersin seçim senin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5