İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitenin ip değişti hersey dustu

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitemizin bulundugu makına turk telekomun hatlarının bırının kopmasından dolayı 2 3 haftadır 400 pıng verıyordu ve sıteye bellı bolgelerden gırılmıyordu. Sonra aklımıza otomatik sıtemızın dosyalarını backup yapan makınemız geldi onun pıngı 200 du ve domaını o ipe yonlendırdık dırek backup lar uzerinden siteyı calıstırdık. bu yedeklı dosyalar 2 gun once yedeklenmıs. o işlem yapıldıkdan sonra google adsenseye girdiğimde inanılmaz rakamlarla karsılastım gunluk gosterım bir kanalda 8000 iken 3000 ne dusmus toplam tıklama 300 500 arası ıken 50 ıle 100 arasına dusmus gelen gelır 8 dolar ıken 1 ıle 2.5 dolar arasına dusmus. Sitenın hitlerindede belırgın bir dusus var. Cevremdekı herkese sordum sıte herkesde sorunsuz acılıyor ve henuz giremıyorum dıye bir mail felan da gelmedi sizce bu durum ne olabilir?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
1. NameServer lar henüz heryerde güncellenmemiştir, 1 hafta hatta 2 hafta sürebilir.
2. Google dan gelen trafik azalmıştır, Google belli aralıklara normal tarama yapar. Birde derin taraması vardır, bu daha az aralıklarla yapılır, örneğin ayda 1 kez. Bu adresten de göreceğin üzere adımları izledi isen Google aramalarında uzun vadede sorun olmaz.

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemap yapmıstım 3 ay once felan. ip ile ne gıbı sorun olusuyor googlede orasını anlıyamadım. Garip olan Adsense oranları %90 dustu suan oldukca kotu durumdayım. inşallah duzelır böyle birşey yasıyan varmı daha önce?

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben anlamadım bu işi sitenın hostunu degıstım sımdı hıtler duzeldı gıbı ama tıklamalar muthıs dusuk ve oranlarda tabıkı bunu neye baglıyabılırım ? eski tıklama 300 - 500 arası simdi 50 - 150 arası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5