İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz Admin tarafindan onaylanmadı tarzı mesajları

F

fenerli

Misafir
linkcenneti.com kalitesinde kaç tane site ekleme hizmeti veren var bilmiyorum ama bazı sitelerden her nedense aşağıdaki gibi mesajlar geliyor bazılarıda, TOPLIST olmadıkları halde bizim banner kodumuzu sayfanıza yerleştireceksiniz diyor.

www.genckart.net için geri dönen mesajlardan birini paylaşmak istiyorum
(neden ilgili sitelere mail atmıyorsun diyen arkadaşlara da birkaç ay önce yine 1,2 gayet düzgün siteyi yine bu şekilde kayıt ettirememiş, sebebini sorduğumda da cevap maillerin de ukala cevaplar vardı)

----------------------------------------
Siteniz Admin tarafindan onaylanmadi!
Asagidaki kurallardan birine uymamis olabilirsiniz.

........................................................

1. Hatalı veya calismayan Url Adresi.
2. Yetersiz icerik.
3. Sayfanin acilisinda asiri derecede pop-up.
4. Dialer vb. kullaniliyor.
5. Siteniz daha once eklenmis.
6. Sitenizi farkli bir domain ile ikinci kayit.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
fenerli : öncelikle linkcenneti.com ismini güzel bir şekilde andığın için teşekkür ederim. Siteyi inceledim belki "Yetersiz İçerik" maddesinden dolayı onaylamamış olabilirler. Bu onaylama işlemleri oldukça zor, bazen gözdende kaçırmış olabilirler. Sonuçta onaylayanlarda insan hata yapabiliyor, bazen onaylanan siteye red, reddedilen siteye onay verebiliyoruz. Bizdeki RED cevabı da bu şekilde şu an için, kuralları kontrol edin şeklinde. Fakat en uygunu her site için ayrı yanıt hazırlayabilmek. Tekrar başvuruyu yenilemeni tavsiye ederim. iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5