İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz İçin Flash Oyunlar Sayfası

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitesine Flash Oyunlar Koymak İsteyen Arkadaşkar İframe İle www.oynum.com/webs.htm sayfasını koyabilirler.
<!-- Oynum.com Online Oyun Kod Başlangıcı --><iframe src="http://www.oynum.com/webs.htm" width=750 height=600 marginwidth=0 marginheight=0 hspace=0 vspace=0 frameborder=0 scrolling=no></iframe><!-- Oynum.com Online Oyun Kod Sonu -->
Katagori Linkleri Hazırdır Anasyfada Karışık Oyunlar Sergilenecektir. Bu sayfayı Bana Ait Olan Başka Bir Sitemde Flash Oyunlar Linki İçin Hazırlamıştım İstedimki Sizlerde Kullanın.

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20- yaş gruplarına hitap ediyorum sitenin isminden dolayı herhangibir problem yaşamıyorum aksine daha iyi verim alıyorum. en azından ne yapacağımı şaşırıp sağdan soldan karakter ekleyip domain arayışı içersine girmiyorum. ayrıca benide senin siten kopardı türkçe domainin içine ingilizce içerik :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5