İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Siteniz uçuşa geçecek! - Video / Forum backlink hizmeti - İnanılmaz Fi

Alone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle bu çalışmalar size ne sağlayacak bunu açıklayayım.

- Sitenizin index hızı yükselecek
- Trustrank ve pagerank değerleriniz yükselecek
- Alexa değeriniz yükselecek

Bu çalışmalardan sonra sitenizin güncelliğini korumaya devam ederseniz, inanın ki siteleriniz çok çok iyi yerlere gelir. Ama söz konusu arama motorları olunca hiç bir şey içinde söz verilemez.

Ayrıca hangi hizmeti satın alırsanız alın, tüm linkler pinglenecektir.

FORUM BACKLİNK HİZMETİ

-- Bu hizmette 150 tanesi PR1-PR5 olmak üzere yaklaşık 600 foruma mesaj şeklinde linkiniz eklenir. Yani profil backlink ya da imzalara link eklenmiyor. Direk konuya mesaj olarak ekleniyor linkleriniz ve txt halinde rapor sunuyorum.

-- Her siteniz için 10 adet kelime verebilirsiniz ve bu 600 adet forumdan da tek kelime üzerine link almamış olursunuz. Böylece filtreye girme ihtimalinizde düşecektir.

-- Bu hizmetin bedeli sadece 7TL (önceki konuma göre fiyat düşürdüm, herkes yararlansın istedim) - Paypal için 5$

VİDEO BACKLİNK HİZMETİ

-- Bu hizmet ile aşağıdaki paketlerdeki video sayısı kadar sizin adınıza açtığım gmail hesabı ile youtube'a video yüklüyorum. Açılan Gmail hesapları iş sonunda size teslim edilecektir.

-- Yükleyeceğim videolar genellikle komik içerikte olmakla birlikte, çok izlenen ve aranan videolar. Yani izlenmesi muhtemel videoları yükleyeceğim.

-- Her video altına 3-5 etiket ve 1 cümle açıklama girilir. Yani açıklama kısmına direk link girişi yapılmaz.

1. PAKET
- 10 video backlink
- 1 günde teslim
- 5 TL / 3$ paypal

2. PAKET
- 15 video backlink
- 1 günde teslim
- 10 TL / 7$ paypal

3. PAKET
- 20 video backlink
- 1 günde teslim
- 15 TL / 10$ paypal

Ödeme kanalları: Paypal, iş bankası, garanti bankası, finansbank, misli.com üzerinden ödeme alabilirim. Paypal fiyatlarını $ cinsinden belirttim konuda.

Konu altından almak istediğiniz paketi belirtirseniz ben size özel mesaj ile ulaşabilirim. Ya da siz bana direk özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5