İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz Üzerinden Kredi Kartı İle Satış Yapın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neler olup bittiği ortada dedim. Açıklama beklemiyorum. En azından bu sistem için bir açıklama beklemiyorum. İlk mesajımda dediğim gibi, sistem hakkında yorum yapmam. Sadece şakşakçılarını eğitmeni öneriyorum. Kimsenin zekâsı hakkında yorum yapmak, senin arkadaşına düşmez. Bundan sonra bana ithafen saçma sapan şeyler yazmaya devam edersen, ben susarım, konuştururum.

Bitti.

Tehditkar bir tavrın var ki hiç hoş değil.

Senin zekana birisi laf söylerse o kişiye mesaj yazarsın benin konuma değil. Kimseyi eğitmek de görevim değil. Herkes eğitimini almış, belirli yerlere gelmiş insanlar burada. Biz sağa sola boş tehditler savurarak değil yaptığımız icraatlarla ses getirmeyi planlayan insanlarız.

Dediğim gibi buradaki topiğin amacı 3-5 kişiye faydalı olmaktır. 3-5 kişiyi dolandırıp zengin olmak değil. Kaldı ki ortada dönen paralar ile kimse zengin olmaz :)

Ben hayatımı 16 yaşında kazanmaya başlamış ve Şükürler olsun Allah ömür verdiyse bundan sonrasını garantilemiş bir insanım. Bankamda 16 milyon daha fazla olsun, fazladan 1 evim 1 dükkanım olsun diye kimseyi dolandırmadım, dolandırmam da.

Ayrıca sistem benim değil Derece Bilgisayar'ın sistemidir. Kendilerini araştıran heryerde rahatlıkla bulur. Ltd. Şti. Tüzel bir kişiliktir.

İnsanlar gelir, konuyu okur, gerekli araştırmaları yapar sonra kararlarını verirler.

+ Dediğim gibi topic yönetim tarafından önce incelenip sonra izin verilen bir topictir.

Bu anlamda daha fazla uzatmaya gerek yok sanırım.

Herkese hayırlı sabahlar dilerim, iyi çalışmalar.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim zekâma laf söyleyecek adam senin şakşakçın ise, senin başlığında, sana destek olmak için bu lafı ediyorsa, ben de bu başlığa yazarım. Bunu engelleyemezsin. O yüzden biraz sus, biraz adam zannetsinler. Ayrıca ben ilk mesajımda sana veya senin sistemine laf etmedim. Sadece danışıklı dövüş oynadığınızı belirttim. Zaten şakşakçı arkadaşının mesajları incelendiğinde, ne kadar haklı olduğum bariz ortadadır.

"Nush ile uslanmayanın hakkı kötektir" demişler. Sana gerek pm ile, gerekse buradan yazma diyorum, halen saçma sapan şeyler yazıyorsun. Git yat, uyu, zıbar. Ne halin varsa gör. Lütfen beni kendinle uğraştırmak zorunda bırakma. Bunun adına da uyarı diyorlar. Tehdit değil. Ve hiç te boş değil.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hitix 5 değişik ip kaydından acstasarim ve senin ortak girişin mevcut. bunu açıklaman için pm ini bekliyorum...
açıklama gelene kadar konu kapalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5