İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz Ziyaretçiye Doyacak Bu Paketlerle & Uygun Fiyat ve Para İade Garantisi

redirk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum başlıkta okuduk ama ne yapıyorsun bize anlatır mısın ?

Tek bir cümle ile anlatmak gerekirse, sitelerinize günlük ziyaretçi göndererek sitenizi canlandırıyor ve yükselmesini sağlıyorum.

Siteme yararı ne olacak ?

Sitelerinizin hızlı index alması için yararlıdır.

Siteler için önemi büyün olan ALEXA'da sitenizin dünya ve ülke sıralarını öne taşıyorum.

Sayaçlardaki canlılığı görünce sizin de iştahınız açılacak ve keyifle paylaşımlara devam ediceksiniz :)

Ziyaretçiler Hakkında Bilgiler

Her biri farklı IP adresleri üzerinden gelmektedir.

Bot yada Proxy kullanarak gönderilmez.

Toplam hit saate bölünerek gelmektedir.

Adsense için güvenlidir fakat sorumluluk almıyorum.

Google güncellemeri için güvenlidir.

Her bir ziyaretçiyi sayaçlarınızdan takip edebilirsiniz.

TR Hit Hakkında Bilgiler

Farklı IP , farklı şehir , farklı işletim sistemleri üzerinden gelir.

Ortalama sitede kalış süresi 1.30 dakikadır.

Alt sayfalarınıza giriş yapar.

Direkt veya anahtar kelime ile gönderim mevcut. (ilk 10 sayfa içinde olmak zorunda)

Yabancı Hit Hakkında Bilgiler

Farklı IP , farklı ülke , farklı işletim sistemleri üzerinden gelir.

Ortalama sitede kalış 40 sanıyedir.

Alt sayfalarınıza giriş yapmaz.

Direkt veya anahtar kelime ile gönderim mevcut. (ilk 50 sayfa içinde olmak zorunda)

HİT PAKETLERİ
VVBa2B.png

TR HİT PAKETLERİ
qYyM9Z.png

Eğer burada size uygun bir paket bulamadıysanız lütfen mesaj atınız.

Çekiliş Hakkında bilgi,

Paket 3 veya Paket 4 alan müşterilerimize 1 adet SEO PAKET çekiliş hakkı veriyorum. Kazanan arkadaşa ben sponsor olucam istediği bir seo paketini (en fazla 75TL) ben karşılayacağım. Forumdan olmak şartı ile.
Kazanan arkadaşımız hem 1 ay boyunca ziyaretçi almış olacak hemde üstüne bedavadan SEO Paketini kapacak işe bak :) Çekilişleri siz nasıl ve nereden istiyorsanız oradan yapıcağız canlı şekilde.
Her ay başı 1 çekiliş yapılacaktır.

Para iade Garantisi

Ay sonunda aldığınız hizmeti sağlayamadıysam %50 iade yapıyorum. Tabi her bana hit gelmedi diyene tamam kardeşim atayım hemen demeyeceğim. Çalışma devam ederken eksiklik veya hit gelmeme gibi bir durum olursa bana bildiriyorsunuz benden cevap alamaz ve 1 ay tamamlanırsa dediğim gibi iadenizi yapıyorum.

Ödeme Bilgisi

Akbank - Finansbank - PayPal(+5TL) - Payza(+5 TL)
Ödemenin tamamı başta alınır.

Hızlı iletişim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5