İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizdeki Resimlerden Para Kazanın !

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Image Space Media, aylık 50 milyon tekil reklam gösterimi ve 2500 yayıncı ağı ile hızlı bir artış grafiği sergileyen en popüler reklam şirketlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

ISM'nin sunduğu yeni reklam modeli ile sitenizdeki resimlere kullanıcıları rahatsız etmeden resim içi resim ile alakalı reklam yayınlayabiliyorsunuz.
Tabi reklamlar mouse ile resim üzerine geldiğinde gösteriliyor, örnek:

resim_305517422.bmp

ISM akıllı bir resim tanımlama sistemi ile hangi resimlere reklam koyulacağını biliyor.
Yine de panelden tek tek reklam çıkmasını istemediğiniz resimleri engelleyebiliyorsunuz.

Bu reklam modelinden aynı zamanda blogger kullanıcıları da faydalanabilecek.

Ödeme 25 doları geçtiğinde Ayın ilk haftasında paypal ile yapılıyor.

Refli Üye Ol

Refsiz Üye Ol

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bende yaklaşık 2 aydır kullanıyordum bu sistemi.Ama bugün nedense "Your account has been rejected" yazısı çıkıyor.Hesaba giremiyorum.Sanırım hesap durdurulmuş.Anlamadım gitti?Kendi bilgisayarımdan geçersiz tıklama da yapmadım.Ne sebep olmuş olabilir?Yaklaşık 2 $ birikmişti.

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkçe reklam çıkıyorsa kullanabilirim diycem ama sanırım Türkçe yok değil mi ? :)

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bende ilk orada gördüm.Ama çok aradım bulamadım.Resim upload işi var ama o da çok zahmetli.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben nerdeyse 2 senedir kullanıyorum. paypala ödeme yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi