İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizden Ek Kazanç

F

ForMaNiaC

Misafir
Sitenizden satış yaparak ek gelir elde etmek istermisiniz ?
Sattığınız Ürünlere gore 2 ila 20 milyon arasında komisyon veriyoruz.

sormak istediginiz herhangi bişiy olursa lütfen sorunuz.

ortaklık kayıt ekranımız: Buraya Tıklayarak Kayıt Olabilirsiniz

L

levocan

Misafir
dostum en kısa zamanda uye olacagım
geciktiğim için ÖZÜR.......

G

gencbeyin

Misafir
ben amedya (amedya.gen.tr) affiliatesiyim. şu ana kadar 40 milyon para aldım. amedya ile çok uyumlu çalışıyoruz. sizin amedya'ya üstünlüğünüz nedir? neden sizi seçmeliyim? ödeme aldığıma göre sizin ödeyip ödemeyeceğinizi de bilemem? bi de sattığınız ürünler yasal mı?

C

CDSATISNET

Misafir
merhaba gencbeyin,
bizim size sundugumuz kazanc oranları daha fazladır... ve paranızı isteme bolumunde belli bir miktar kısıtlamamız bulunmamaktadır.. ortaklık panelinizden istediginiz miktarı belirttiginiz de en geç 2 saat içinde paranız hesabınıza eft veya havale yapılacaktır...
ayrıca ürünlerimiz yakında artacaktır... ve sitenize uygun ürünün reklamını alarak daha fazla kazanabilirsiniz. ürünlerimiz tamamen yasaldır..

kesinlikle odemelerinizi alacaksınız.. türk sponsorların cogu odeme yapmadı biliyoruz. ama sizi bu odememe kuşkusundan kurtarmak için elimizden geleni yaparız..

soru sormak isteyen ICQ ma gelerek soru sorarlarsa daha iyi olur...

T

ToMmY

Misafir
WebHile Paket
Ürün Özellik:

Bu Cd içerisindeki programlar webmasterlere özeldir.
Cd içerisindeki programlarin amaçlari hile yapmaktir.

- - - - - - - -

Kredi kartı ile satış filan yaparsınızda sizde deneriz artık çalışıp çalışmadığını.

Affiliate açan adamda bunu yaparsa, seven ne yapmaz.
Hoca - Cemeat olayına döner, webhile cd si satan affilate olurmu ya, Cj yapsa ya böle bişey bak böle hile yaparsınız diye. Süpersiniz söylicek laf bulamıyorum.

- - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

C

CDSATISNET

Misafir
Merhabalar ToMmY
neden bu ürüne böyle bir tavırla yaklastınız anlayamadım. biz bu ürünü bir çok kişiye sattık. çoguda memnun.
demekki işe yarıyor..
siz neden böyle yaptınnız anlayamadım

begenmediyseniz yanına yanaşmazsınız olur biter

T

ToMmY

Misafir
Benim programla bir alıp veremediğim yok zaten, Affilate programı açan bir sitenin Affilite Hile Pogramı satmasından bahsediyoruz, diyorumki kredi kartıyla filan satış yapında sizde deneyelim oluyomu olmuyomu diye, bana dokunmayan yılan binyıl yaşasın diye bir yaklaşım olurmu, click programınız olsaydı bunu yine satarmıydınız. Ben hile programı satan sitenin güvenirliğinden şüphe duyarım. hek sitelerinde filan binbir saçmalığa alışığızda böylesi güzel durmamış . Benim kendi fikrim tabi bu katılırlar katılmazlar.

- - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

G

gencbeyin

Misafir
kardeşim ben anlamam cdsatış.cd satmak isteyen gitsin (amedya.gen.tr/affiliate) babalar gibi üye olsun. ürünler konusunda bir sorun yok sadece program.arsivi.com'un program cd'siydi sattıkları. program.arsivi'de amedya'nın oyun cdlerini satmaya başladı ödeştiler. paranızı kesin alırsınız. (ben aldım ordan biliyorum) bırakın bu 3. sınıf siteleri.
http://www.gencbeyin.ws

C

CDSATISNET

Misafir
merhaba gençbeyin,
bize demek 3. sınıf site diyorsun. peki o senin görüşün. ama sana bişiy anlatayım.

bizimde ordan bir deneme hesabımız var...
bizim orda 8 tane cd satısımız var toplamda.
ve suan 17 milyon kazancımız var orda.
7 tane cd satısımız oldugundada durum buydu...

ve sattıgımız o cdnin parasını hesabımıza işlemediler.
ben bu durumu yetkililere ilettim. onlarda dediler yetkili elemana soyledik bakacak dediler 1 ay oldu. hala aynı...

bize şimdi 3. sınıf site diyen insanın savundugu site böylemi olur ?

cevap bekliyorum arkadasım.

G

gencbeyin

Misafir
adamlar işe uyandıysa sizin parayı ödememeleri doğal. biri benim sitemi kopyalayıp sonra da ben sattım ver paramı dese bende vermem!

C

CDSATISNET

Misafir
dostum ne diyosun sen ?
anlamadıgın belli.
bizim bu siteden satıs yapmadık onların ürününü...

bizim kendi ayrı sitemizden yapmıstık.

anlamadan iyice okumadan yargılama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5