İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize 10 dk de toolbar

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Artık tüm büyük sitelerin bir toolbarı var. neden sizinde olmasın?

www.effectivebrand.com bir çok forumda sordum araştırdım nasıl toolbar yapacağımı bulamadım ama aramalarımın sonucunda bu siteyi buldum www.effectivebrand.com buradan sitenize 10 dk içinde toolbar yapabilirsiniz dahası toolbardan parabile kazanabilirsiniz...

girin kurcalayın bulun

benim demo toolbarım için http://toolbar.gtaturk.com a bakabilirsiniz....

Bence harika bir hizmet... Ayrıca kalıcı bir ziyaretçi kitlesine sahip olmakta mümkün!

Hadi kolay gelsin - bu arada bayramınız mübarek olsun ;)

paylaşım... paylaşım... paylaşım...

S

Senbul

Misafir
google toolbar varken sanırım baska bir bar kullanmaya gerek yok ; bu yuzden fazla ilgi cekmiyor.
Yinede verdigin bilgi icin tesekkurler...

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim toolbarın 500 kullananı var (ayrıntılı istatistik servisindeen biliyorum) vede bunu kullanmaya ve yayınlamaya başladığımdan beri minimum 15-20 kişi online oluyor

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senbul' Alıntı:
google toolbar varken sanırım baska bir bar kullanmaya gerek yok ; bu yuzden fazla ilgi cekmiyor.
Yinede verdigin bilgi icin tesekkurler...

farklı kulvarda olursan geçersin
şimdi arama toolbarı yaparsan tabi olmaz ama daha deyişik kulvarlarda olursa olur mesela mp3 arama toolbarı gibi

;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5