İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Ek Ücret Ödemeden Daha Fazla Hit Kazandırabilirim!

yalcnuygur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir web sitesi açtınız ve sitenizde yeni olduğu için kimseler gelmiyor mu?
Satmanız yada tanıtmanız gereken her cinsten ürünler, mal ve malzemeler var ama kimselere ulaşamıyor musunuz?

Dert etmeyin, aradığınız fırsat ayağınıza geldi! Bizler sitenize hit yollayabilir, sitenizin trafiğini canlandırabiliriz.

Farklı İplerle Organik 7.000+ Hit Kullanıcıları sizleri bekliyor!

Alexe değer durumunuzu arttırmak, Seo puanınızı üst seviyelere çıkartmak için Bizleri tercih etmelisiniz.

Garanti Veriyoruz Seo'nuzda Değişimi Hissediceksiniz.

Hit almadan önce bize uğramayı unutmayın.

★Sadece web site adresinizi vererek 7.000 Hit sahibi oluyorsunuz. Tercih ederseniz sitenizi ücretsiz 300 arama motoruna ekliyoruz..

★Tercih ederseniz 7.000 Hit kullanıcılarını haftaya bölebiliriz. (Günlük Sayfanıza 1.000 hit gönderilir. 7 gün sonunda hit siparişiniz bitmiş olur)

★Fiyat ve Detaylı bilgi için pm atınız.

yalcnuygur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Bakar mısınız?

Maalesef mesajlarınız dolmuş hocam. Buradan bir kaç bilgi vereyim ondan sonra sildikten sonra tekrardan sorunuz olursa alırım hocam..

Hocam o paketimiz değişti. Aslında pek farkı yok ek paket getirdik. 1 ay boyunca her gün 500+ hit veya ben o kadar bekleyemem, uğraşamam diyorsanız 24 saat içinde 15.000 organik hit sadece 20₺'ye sipariş edebilirsiniz.
Hocam hit konusundan bahsedeyim size. Hitler tamamen gerçek kullanıcılar olmaksızın kesinlikle sitenize zarar vermez haksine seo ve arama motorları bakımından oldukça fayda sağlayacaktır. Hit'ler bizlerin sayesinde programlar ve ekibimizin desteği ile belirtilmiş olan siteye girerler 1 dakika duru ve çıkarlar.
Başka merak ettiğiniz sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz hocam. Ben önemli olanları size anlatmaya çalıştım gözümden kaçmış atlamış olabilirim.
İyi günler.

BirWebDesign

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Peki şöyle bir durum olabiliyormu. Ben önümüzdeki 7 gün günde 300 ondan sonraki hafta 500 ondan sonraki hafta 750 şeklinde ayarlama yapabiliyormuyum. sitemin hiti çok düşük birden 1000 kişi girerse google amca kızar bana :)

Bu konuyla ilgili konu linkini de ekleyerek pm atarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5