İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize istanbul haberleri ekleyin..

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yaptın abi gene bravo projelerine bayılıyorum

teşekkür ediyorum

bitanem' Alıntı:
Ejder bu sizin haberi, sitemize ekledimizde hit sizemi gelcek? yoksa hayır sitemde okuncak şekildemi olcak? O degişem resimli şekli?
http://forum.iyinet.com/php/63578-degisken-haberler-nasil-yapiliyor.html
başlığındaki sorunun yanıtı ;
haberin başlığını sizin sitenizden okuduktan sonra ilgisini çekiyorsa ayrılar için bizim siteye geliyor.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladıgım kadarıyla, haberi sizin sitenizden okuyor. Peki, haberi sitemizde okusa o şekildede hizmet veren vardı, öyle etseniz ve ankara haberleri olsa, tabiki bunlar bir fikir gerisi size kalmış.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber başlıkları Mozilla Firefox ta aşağıdaki şekilde çıkıyor.

� Kredi Kartına Boykot Çağrısı !
� Balansta : Nuri Alço 80`ler Partisi

Ayrıca tarayıcılar rss feed inizi görmüyor. Sayfalarınıza aşağıdaki gibi mümkünse dinamik (kategoriler için ayrı rss feed) bir kod eklerseniz daha iyi olur. Ben firefox ta rss buttonunu gördüğüm beğendiğim siteleri o buttona tıklayarak rss listeme ekliyorum.

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="Webmaster Forumu RSS Feed" href="http://forum.iyinet.com/external.php?type=RSS2" />

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Anladıgım kadarıyla, haberi sizin sitenizden okuyor. Peki, haberi sitemizde okusa o şekildede hizmet veren vardı, öyle etseniz ve ankara haberleri olsa, tabiki bunlar bir fikir gerisi size kalmış.
Haberi sitenizden okumasından kastınızı tam olarak anlamadım. Haberi sizin sitenizden okusa benim ne faydam olacak bundan :)
Haber34 sadece İstanbul haberleri olan bir site, belki ileri de başka iller veya Türkiye geneli içinde bir haber sitesi açabiliriz şu an için düşünmüyoruz. Görüşleriniz için teşekkürler

Haber başlıkları Mozilla Firefox ta aşağıdaki şekilde çıkıyor.

� Kredi Kartına Boykot Çağrısı !
� Balansta : Nuri Alço 80`ler Partisi

Ayrıca tarayıcılar rss feed inizi görmüyor. Sayfalarınıza aşağıdaki gibi mümkünse dinamik (kategoriler için ayrı rss feed) bir kod eklerseniz daha iyi olur. Ben firefox ta rss buttonunu gördüğüm beğendiğim siteleri o buttona tıklayarak rss listeme ekliyorum.

Firefox'daki karakter hatasını düzelttim • karakteri � şeklinde çıkıyordu. &#149; şeklinde ekleyince düzeldi.

Kategorilerde o kategorinin RSS feed'i kategori dışında ise güncel RSS feed'i gelecek şekilde ayarladım. öneriniz için teşekkür ederim.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenize erişim yok suanda malesef. bilginiz olsun

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel olmuş ejder, teşekkürler. Ama aradığım değil. Başarılarının devamını dilerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5