İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize reklam sunumunu devre dışı bıraktık,Domain ban mı ?

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
YAPILAN İŞLEM: Sitenize reklam sunumunu devre
dışı bıraktık.
HESAP DURUMU: ETKİN
AdSense hesabınız hala etkindir. Ancak, ekibimizin hesabınızı herhangi bir zamanda
devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu lütfen
unutmayın. Bu nedenle, program politikalarımız
hakkında bilgi edinmenizi ve ağınızı bu politikalar
ışığında izlemenizi öneririz. İllegal içerik olmadığı halde,uyarı metni koymuştum.Adsense bu uyarıyı vermiş.Şimdi sitem banlı mı ? Başka hesap açsam reklam verirler mi ? İllegal siteye atmazlar gelir legal ama uyarı yazdık diye uyarı verirler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
fragman, müzik videosu, illegal bişeylerin yoksa itiraz formu doldur, benim hesap nikita dizisi fragmanından dolayı askıya alınmıştı, videoyu kaldırdım, form doldurdum, hesap açıldı, bu devre dışı kalma olayından önce sana bi mail gelmiş olması lazım, ayrıcaadsense panelinde de uyarıları görebiliyorsun, dikkatli bak adsense paneline...

xxsafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain banı hocam illa adsense kullanacam diyosan 301 yönlendirmesi yapabilirsin :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Devre dışı bırakma nedenini yazmışlardır mailin giriş kısmında.
Düzeltip, email gönderirsen sitende reklam gösterimi başlayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5