İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Reklam Veriyoruz

AdRayon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk İnternet Reklam Sektörünün en durgun zamanlarında bile biz büyüdük,yayıncımızı düşündüğümüz,ödemelerimizi tam zamanında yaptığımız, yayıncımıza büyük kar payı verdiğimiz, sizi dinlediğimiz ve yayıncımızla bir aile gibi olduğumuz için bize güvendiniz.

Şimdi sıra birlikte daha fazla büyümeye,daha fazla web yayıncısına hitab etmeye, ailemizi genişleterek birlikte var olmaya geldi.

Eğer size bu büyük ailenin bir ferdi olmak istiyorsanız hadi bize katılın...

Oyun,Haber,İlan,Forum,ve İçerik sitelerinize reklam veriyoruz.Eğer sitenizin günlük tekil ziyaretçi sayısı en az 25.000 ise sizde sabit yayıncımız olabilirsiniz.

Eğer sitenizin günlük tekil ziyaretçi sayısı 25.000 den az ise sizde www.adrayon.com adresinden yayıncımız olabilirsiniz

Geniş bilgi ve başvurular için,

Msn:[email protected]
EMail: [email protected]
Telefon:0212.627.47.93
www.adrayon.com

AdRayon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevap

Merhaba bu yayıncılar sadece birkaç yayıncımız. Orada farkettiyseniz 4 tanede reklamveren yazıyor. Fakat bun rakkamların bu kadar olmadığını tahmin edebileceğinizi düşünmüştük.

Ayrıca bende birşey sormak isterim... Gördüğünüz reklamların sağ alt köşesinde adrayon ibaresi yokmu.

Mesela www.filmseyircisi.com ?

Sitenizde yayıncılar diye 4 tane site yazıyor.

Yayıncılar

* www.filmseyircisi.com
* www.salaksulak.com
* www.engüzeloyunlar.net
* www.fanatikoyun.com

Sadece 1 tanesinde popup reklamınız var. Diğerlerinde reklamlarınız yok, adsense yada başka sponsor reklamları gördüm ama sizinkileri görmedim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba bu yayıncılar sadece birkaç yayıncımız. Orada farkettiyseniz 4 tanede reklamveren yazıyor. Fakat bun rakkamların bu kadar olmadığını tahmin edebileceğinizi düşünmüştük.

Ayrıca bende birşey sormak isterim... Gördüğünüz reklamların sağ alt köşesinde adrayon ibaresi yokmu.

Mesela www.filmseyircisi.com ?

Sizde dikkat ettiyseniz zaten 4 tanesinden sadece 1 tanesi reklamlarınızı yayınlıyor demişim. Oda zaten filmseyircisi, diğer siteler sizin reklamlarınızı yayınlamıyor.

Başka bir forumda okudum zaten 65 tane yayıncımız var yazmışsınız.

Basit bir hesapla her 4 yayıncı olduğunu düşündüğünüz siteden sadece 1'i sizin yayıncınız olsa, burdan yola çıkarak 16 adet yayıncınız olduğunu tahmin ediyorum.

Bu yazdıklarım sizi kötülemek için değil ama hatalı olduğunuz bir konuda ısrar etmeniz çok yanlış. Kendi sitenizde yayıncımız diye gösterdiğiniz 4 tane siteden 3ü sizin reklamlarınızı yayınlamıyor diyorum, siz düzelticeğinize sitenizi, hala ısrar ediyorsunuz hatanızda.

AdRayon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cevap:

Neyi tartışıyoruz bilemiyorum ama sanırım diğer sitelerdeki reklamları görmediniz. Herneyse ilginiz için teşekkürler
Sizde dikkat ettiyseniz zaten 4 tanesinden sadece 1 tanesi reklamlarınızı yayınlıyor demişim. Oda zaten filmseyircisi, diğer siteler sizin reklamlarınızı yayınlamıyor.

Başka bir forumda okudum zaten 65 tane yayıncımız var yazmışsınız.

Basit bir hesapla her 4 yayıncı olduğunu düşündüğünüz siteden sadece 1'i sizin yayıncınız olsa, burdan yola çıkarak 16 adet yayıncınız olduğunu tahmin ediyorum.

Bu yazdıklarım sizi kötülemek için değil ama hatalı olduğunuz bir konuda ısrar etmeniz çok yanlış. Kendi sitenizde yayıncımız diye gösterdiğiniz 4 tane siteden 3ü sizin reklamlarınızı yayınlamıyor diyorum, siz düzelticeğinize sitenizi, hala ısrar ediyorsunuz hatanızda.

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba 7-10k arası sıtem var belırlı bır anlaşma ıle reklam alanlarını verebılırım dusunursenız pm atabılırsınız

matraxboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizden kendiniz reklam almışsınız gibi milleti kandırııyorsunuz kendinize ait google reklamlarını alıyorsunuz google reklamları yazan yere kendi iframele kendi reklam isminizi ekliyorsunuz ve milleti kandırıyorsunuz parayı siz götürüyorsunuz millete de 3-5 kuruş veriyorsunuz adborsa yield managerla adrayon da google adsense kodlarıyla milleti kandırıyor,kanmayın arkadaşlar bunlara benden uyarması!! Yabancı sitelerde olurdu böyle şeyler ama bizimkiler de gözünü açmış

AdRayon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorun nedir?

Merhaba, birkaç yerde bizimle alakalı bişeyler yazmışsınız.Görüyoruz okuyoruz... Size çok net bir şekilde şunu söyleyeceğim. Sizinle çalıştığımızı sanmıyorum ama bir gün ofisimize bekleriz bir çayımızı içersiniz, usulsüz diye nitelendirdiğiniz işlerimizin resmi evraklarınıda size gösteririz.

Eğer dilerseniz biz size geliriz, sonuç itibariyle şeffaf bir yapımız vardır bizim.Dilediğiniz biçimde sizi ikna edebileceğimizden şüoheniz olmasın.

Ben aslında şuraya gelmek istiyorum.Forumlarda yapmak istediğiniz şey nedir anlamadım.Bizim rakibimiz değilsiniz ama

1-Yaptığınız şey hakarettir.
2-Yaptığınız şey ticari ahlaka saygısızlıktır.
3-Yaptığınız şey terbiyesizliktir ve suçtur.
Bu tarzda yazılar, işi gücü olmayan boş işler peşine koşan, birilerinin açığını arayan ve kafası çalışmayan insanların işidir.

Dediğim gibi, ofisimize gelin, size tüm resmi evraklarımızı, vergilerimizi ve faturalarımızı, iş sözleşmelerimizi, yayıncı ödemelerimizi, o dediğiniz parayı götürüyor lafındaki %20 kar marjımızı, tüm şeffaflığıyla gösterelim.

Amacımız sizi kaybetmek değil kazanmaktır,eminim daha sonra yazdığınız bu mesajlardan pişmanlık duyacaksınız... Gelin pişmanlık duymaktansa büyük bir ailenin parçası olun, boş işlerle uğraşmayın, para kazanmanın ve kazandırmanın yoluna bakın.

Saygılarımızla
www.adrayon.com

sitenizden kendiniz reklam almışsınız gibi milleti kandırııyorsunuz kendinize ait google reklamlarını alıyorsunuz google reklamları yazan yere kendi iframele kendi reklam isminizi ekliyorsunuz ve milleti kandırıyorsunuz parayı siz götürüyorsunuz millete de 3-5 kuruş veriyorsunuz adborsa yield managerla adrayon da google adsense kodlarıyla milleti kandırıyor,kanmayın arkadaşlar bunlara benden uyarması!! Yabancı sitelerde olurdu böyle şeyler ama bizimkiler de gözünü açmış

T

themaniac

Misafir
sitemiz gunluk 20K ziyaretcilidir. mart ayinda 760bin hitimiz vardi.
ilgilenirseniz PM atin. Sitemiz sinavlarla alakali bilgiler vermektedir

AdRayon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

Merhaba, iş ortaklarımızı buradan söylemek zorunda değiliz, ayrıca diğer reklam networklerinede müşterilerimizi kaptırmak istemeyiz açıkcası.

Söylediğim gibi, Halitpaşa caddesi no 9/8 eyüp istanbul adresindeki işyerimize sizi bekleriz. Burada size özel bir sunum yapabilir, işleyişimiz hakkında geniş bilgi verebiliriz.

Adresimiz çok basittir, Eyüpsultan camii 'nin tam karşısındayız.Bekleriz

Saygılarımızla
kimlerle reklam anlaşmanız var peki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5