İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Soru Cevap yarismali Chat ekleyebilirsiniz. Bedava

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he ya bu sekilde sizin serverınızı buyutecez daha benimde irc server ım var ama bu sekilde pislik oyunlasla user toplamaya çalısmıyorum yakıstıramadım dostum sizlere

B

Bi dost

Misafir
Selcuq senin postlarini dikkatle izliyorum ve karar verdim.Sen adam degilsin.

[ Admin: ] Bu kullanici forum kurallarini ihlal ettigi icin forumdan banlanmistir.

D

detayonline.com

Misafir
Selcuq ilk olarak bi suçlama yapacaksan önce araştır sonra suçlama yap. Yalancı basın organları gibi olma. Sitemizin ne Serverı var nede kanali var. Mircx diye bir serverı kullaniyoruz. Bu serverı birçok site chat serverı olarak kullanıyor. Soru cevap yarismasi olan chat bölümümüz sadece sitemize ziyaretci akışını arttırmak için kuruldu. Bunun gibi günlük değişen günün güzeli, günün wallpaperı, günün komiği gibi bölümlerde var. Bunlarda ziyaretcilerin ilgisini çekiyor. ( Sitesine ekleyen arkadaslarda bunları ekledikten sonra ziyaretcileri arttığı için memnunlar )

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi dost sen sagdece ön yargılısınn bu kadar. cahil insanlar gibi dünyaya bacaklarının arasından bakıyorsun sana söyleyecek lafım yok .... Beni istedigin gibi yargılaya bilirsin ...( cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zordur. )
www.detayonline.com sana gelince bana kızabilirsin ama senin yaptıgın servisi en azından dünyada 1000 servis yapıyor sana neden kızdıgıma gelince bilgi paylasılan bir platformda bilgisiz,kendi çıkarlarınının göz önünde bulundurarak reklam yapman ....

D

detayonline.com

Misafir
Selcuq, ben burada bilgimin üstün olduğun falan bahsetmediğim gibi ne reklam yapiyorum ne de senin gibi araştırmadan suçlamalarda bulunuyorum. Başlangıçta ne yaziyor WEBMASTER GENEL . Bunun içine web masterların işine yarayabilecek web site araçlarıda girer. Sen bunu scriptler, formlar, ziyaretci defterleri, haberler, burçlar....gibi değerlendirebilirsin ama insanlar zaten bunları sitelerinde kullaniyorlar. Biz biraz daha değişik web araçlarını yeni web site yapmaya başlayan arkadaşların ziyaretcilerini arttırmaları için düzenlemeye çalışıyoruz. Gezipte göremediğin belkide kavrayamadığın 1000 tane sitenin çoğunda da ayni web araçları olmakla beraber Bu web araçlarını kullandığın zaman o sitenin aldığı reklamlarıda sitene eklemek zorunda olduğunu biliyorsundur. Bilmesen bile, ben seni senin beni suçladığın gibi bilgisizlikle suçlamıyorum sadece araştırma yapmadan insanları suçlaman böyle bir foruma yakışmıyor. Bu arada belirteyim sitemizde kullanılan web araçları ( chat, günün güzeli, walpaperi, komiği...) REKLAMSIZDIR. Hiçbir sitenin ziyaretci kaybına neden olmamaktadir.

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlımı :) puahah olay bu degil arkadasım olay sonuçda senin serverının buyumsi sen odak noktasını yalıs anlamıssın :D ayrıca bu servisleri yapan birçok servis reklamsız yapıyor ... demekki senin arastırman yetersizmiş :) benim degil ayrıca ben seni bilgisizlikle suçlamadım veya hor görmeye çalısmadım.

Ewet forum baslıgında webmaster genel yazıyor ama bu senin reklam yapacaın anlamına gelmez ha irisi sorar ve yazasın o zaman :) oke

D

detayonline.com

Misafir
Selcuq sen yine yazdıklarımı okumadan suçlamalarda bulunuyorsun. Sana daha önce yazdığım gibi soru cevap yarismasının oldugu chat bölümündeki IRC server bize ait değil. O yüzden de bu serverın buyumesinin bizim için bi anlamıda yok.
Yazdıklarımı tam okumadan yorum yapıyorsunu tekrar tekrar yazıyorum. Çünkü sana yazdığım yazıda bu servislerin HEPSİ reklam yapıyor demedim. ÇOĞU ile HEPSİ arasında fark vardır. Bu arada sitene türkce soru cevap yarışması olan chat bölümü ekleyebilecegin 1000 tane dediğin sitelerden bir kaç tanesini yazarsan insanları yanlış yönlerdirmemişte olursun. Sorsunlar cevaplayın dedin. Biliyorsun ya ben soruyorum sana.

D

detayonline.com

Misafir
Selcuq sen yine yazdıklarımı okumadan suçlamalarda bulunuyorsun. Sana daha önce yazdığım gibi soru cevap yarismasının oldugu chat bölümündeki IRC server bize ait değil. O yüzden de bu serverın buyumesinin bizim için bi anlamıda yok.
Yazdıklarımı tam okumadan yorum yapıyorsunu tekrar tekrar yazıyorum. Çünkü sana yazdığım yazıda bu servislerin HEPSİ reklam yapıyor demedim. ÇOĞU ile HEPSİ arasında fark vardır. Bu arada sitene türkce soru cevap yarışması olan chat bölümü ekleyebilecegin 1000 tane dediğin sitelerden bir kaç tanesini yazarsan insanları yanlış yönlerdirmemişte olursun. Sorsunlar cevaplayın dedin. Biliyorsun ya ben soruyorum sana.

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi o zaman sitenin hitini arttırmaya çalısıyorsun :)

Bak kadesim sen ana kısıyorsun anlıyorum ama dogruyu söylememe neden kısıyorsun ? Burada seni mat etmek istemiyorum bende o servis i kurabilirim ve satende var en basitinden senin kurdugun o seyi bilmeyen bir kişi bile söyle yapar .. ilk önce bir javascirpts hat onun irc girisini irc de bir yarısma kanalına sokarım bu sekilde al sana yarısma 8)

Neyse sana çare alatmaktan dilim kurudu bi su içeyim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5