İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize TV ve Radyo Kanalları - [Reklamsız], [Sayaçsız] - [Bedava] - [İyinet Özel!]

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod ekran görüntüsü:

ekranhg6.jpg

İşte olay yaratacak script... bu güne kadar onlarca tv kodu yaratıldı. hepside çeşitli reklamlar yada sayaç kodları içeriyordu.
Kodda hiçbir şekilde reklam, link vs. yoktur.

Kullanımı tamamen ücretsizdir.

Her türlü kodlamada kullanabilirsiniz.(ASP,PHP,HTML vs)

Aşağıdaki kodu sitenizin herhangi bir bölümüne eklemeniz yeterli...

<iframe name="player" height="250" width="600" src="http://www.canlitv.tv/webmaster/4" border="0" frameborder="0" scroll="0" scrolling="no"></iframe>

Yorum, Rep... bekliyorum

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+, plus, artı, reep.

paylaşım budur.

seni bu davranışından dolayı kutluyorum , birşey lazım olursa haber ver , yardımcı olmak isterim :)

Sağolun teşekkürler yorum için. Benim asıl amacım hizmet yani bizim bir profesyonel televizyon sitemiz olabilir ancak olmayan bir sürü insan var ve hergün kanal eklemek yada kanal düzenlemek gibi şeylerle uğraşacak zamanları olduğunada inanmıyorum. Onlarca kişi bununla uğraşacağına ben zaten hergün dzenleme vs. yapıyorum. Eminim diğer insanlarda artan zamanlarda daha yararlı şeyler yapabilirler.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
reklamsız, linksiz bunu çok daha önce sunan siteler de var hakkını verelim.
en güzel backlink yöntemi.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekalamsız Linksiz derken hangi siteden bahsettiğinizi anladım... verdikleri kodu iyice inceleyin. "Sık kullanılanlara eklemek için tıklayınız. " yazıyor. Buraya tıkladığınızda ise siteyi sık kullanılanlara ekliyor.

Baklink derken ne demenk istediğiniz anlmadım... Sitelerde frame açılıyor link verilmiyor!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
backlink olmasa neden script üretsin, band harcasın gerizekalı mı bu millet :)

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asla konuyu tartışmaya çevirmeden açıklayayım. Çalışmayan kanallar demişsiniz. Show TV kanalı belirttiğiniz sitede yeni penceree açılıyor bizde ise normal pencerede. Belirtğiniz site kanal güncellemesini çok yavaş yapıyor. ÖR: Bizde bulunan Akıllı TV, Cine5, 24 TV onlarda yok bunlar sadece bir kaçı...

Sık kullanılanlara ekle meselesine gelince bir kişi TV bölümünün orjinal sitesini bilirse sizin sitenizin ziyaretçisi azalır.

Bant işininde gerizekalılıkla bir alakası yok bir kaç kilobaytlık dosyanında 1 TB'lık bant genişiliğinde hiçbir önemi yoktur.

Şevkimi kırdıpğınızı düşünmeyin. Her türlü yoruma açığım ve sizi bu konuda bilgilendirme, alanızda en iyi olmak isteriz.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Reklamsız ne kadar uzun bir süre kalacak. Bir sabah uyandıklarında çeşitli link popup ve reklamlar açılmayacağını garanti ediyormusunuz.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamsız ne kadar uzun bir süre kalacak. Bir sabah uyandıklarında çeşitli link popup ve reklamlar açılmayacağını garanti ediyormusunuz.

Sitemiz açık olduğu sürece reklamsız olarak devam edecektir. Zaten kendi sitemiz reklamlı olarak işlev yapıyor. Biz böyle bir hizmete asla reklam koymayacağız.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgi gösteren herkese teşekkür ederim. Her zaman belirttiğim gibi yorum, istek ve önerilere açığız...

Kodu firefox'ta da kontrol ettim. Bir çok TV kodu firefox ile çalışmazken bizimki firefox ile'de sorunsuz olarak çalışmaktadır.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
güzel çalışma elinize sağlık fakat kendi serverinizde tutup band yemek yerine scripti paylaşsanız daha iyi olurdu bencede arkadaşlarında dediği gibi ileride popup veya reklam olmayacagının garantisi yok

İyi çalışmalar

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel çalışma elinize sağlık fakat kendi serverinizde tutup band yemek yerine scripti paylaşsanız daha iyi olurdu bencede arkadaşlarında dediği gibi ileride popup veya reklam olmayacagının garantisi yok

İyi çalışmalar

Harcadığı band çok küçük değerlerden oluşuyor... Ayrıca script paylaştığımız zaman kanalların canlı yayın url'leri değiştiği zaman sitenizdeki hiçbir kanal çalışmayacak. Bu kodun dağıtılma amacı düşünüldüğünde çok anlamsız bir çalışma olurdu. Editörlerimiz hergün kanal güncellemesi yapmaktadır ancak sitesine ekleyecek kullanıcıların böyle bir çalışmaya zamanı olmadığını düşünüyoruz. Sizce ileride reklam olmayacağına dair nasıl bir garanti vermeliyiz? Tüm yazılarımızda reklamsız, linksiz vs. diye yazdık sözümüzden başka verebileceğimiz bir garanti yok. Emin olabilirsinizki sitemiz açık olduğu sürece paylaştığımız kodda reklam, link ve popup türü içerikler yer almayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5