İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Ücretsiz Organik Hit Alın

samanalevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Organik hit, siteye kendi isteğiyle ve doğal yollardan gelen ziyaretçi sayısıdır. Çalışmanın isminin organik olması acaba bu çalışmanın gerçekten organik olduğunu gösterir mi? Google organik kavramını birçok açıdan kontrol edebilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır. Bu sebeple ziyaretçilerin, davranışlarını yapay veya organik olarak çok iyi analiz edebilmektedir. Şüphelendiği bazı durumlarda bu çalışmaların doğallığını kontrol etmek için beklenmedik hamlelere de başvurabilmektedir.Site ziyaretlerinin organik olması çeşitli kriterlere bağlıdır, bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;
Ziyaret kaynağı (doğrudan giriş, yönlendirme, kelime araması)
Sitede kalma süresi
Sitede gezilen sayfa sayısı
Ziyaret alınan sayfa çeşitliliği vb.

Şimdi size anlatacağım sistemin diğer Hit Sitelerinden Farkı Nedir?
Diğer hit siteleri kendi site adresleri (örn:"denemehit.com") içinde iframe ile gezdirmektedirler. Bu durumda sitenize 500 hit verse google a giden bu trafik o site (örn:"denemehit.com") adresli olur yani 500 defa o siteden girilmiş gibi görünür ki bu organik hit olmaz.
İşte bu program sadece site sahipleri tarafından değil ev hanımları, öğrenciler ve zamanını çoğunlukla internet başında geçirenlerin kullandığı bir programdır. Program kesinlikle iframe mantığıyla çalışmamaktadır. Kullanıcının kendi ip adresi ve internet gezginini kullanmaktadır. Programı kullananlar kredi kazanmakta bu krediyi dilerse kendi sitesine ziyaretçi çekiminde kullanmakta, dilerse paraya çevirerek hizmet satın alabilmektedir.

Sistemin Sitenize Faydaları Nelerdir?

* Sistem sayesinde sitenizin Alexa'daki sıralaması düşer.
* Adsense vb. reklam sitemlerinde kesinlikle negatif etkisi yoktur, tamamen zararsızdır.
* Arama motorlarında kesinlikle negatif etki göstermez aksine pozitif yönde etkiler.
* Ziyaretçiler kesinlikle organik gerçek ziyaretçilerdir.
* Ziyaretçiler organik olduğundan Google ve Analystics organik ziyaretçi olarak görür.
* Kesinlikle spam kaynaklar kullanılmamaktadır.

Üretici: Safir Medya
Üretici Link: http://www.safirmedya.com
Lisans: Bedava
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Dil Desteği: Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Azerice, İtalyanca, Arapça
Dosya Boyutu: 6 MB.

İndirmek İçin Tıklayın

MyMeMo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha fazla dikkatlı olmalısın cok fazla acık var

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kandırmaca gibi geldi. detaylı bir bilgi yok. topladığın kredi ne kadara tekamül ediyor bir yerde bilgi yok.

samanalevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kandırmaca gibi geldi. detaylı bir bilgi yok. topladığın kredi ne kadara tekamül ediyor bir yerde bilgi yok.

Kazandığınız kredi kontör olarak profilinizde görünüyor ve gezdiğiniz her site için anında krediniz ekleniyor. Bu kazanmış olduğunuz kredileri kendi sitelerinize hit olarak kullanıyorsunuz.Neden kandırmaca olsun ki? Daha fazla ayrıntı sitesinde mevcut (https://www.safirmedya.com/program/10202.safir_autohits_organik_hit_programi.html). Eğer sormak istediğiniz konu varsa özel mesajla da sorabilirsiniz.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Organik hit, siteye kendi isteğiyle ve doğal yollardan gelen ziyaretçi sayısıdır. Çalışmanın isminin organik olması acaba bu çalışmanın gerçekten organik olduğunu gösterir mi? Google organik kavramını birçok açıdan kontrol edebilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır. Bu sebeple ziyaretçilerin, davranışlarını yapay veya organik olarak çok iyi analiz edebilmektedir. Şüphelendiği bazı durumlarda bu çalışmaların doğallığını kontrol etmek için beklenmedik hamlelere de başvurabilmektedir.Site ziyaretlerinin organik olması çeşitli kriterlere bağlıdır, bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;
Ziyaret kaynağı (doğrudan giriş, yönlendirme, kelime araması)
Sitede kalma süresi
Sitede gezilen sayfa sayısı
Ziyaret alınan sayfa çeşitliliği vb.

Şimdi size anlatacağım sistemin diğer Hit Sitelerinden Farkı Nedir?
Diğer hit siteleri kendi site adresleri (örn:"denemehit.com") içinde iframe ile gezdirmektedirler. Bu durumda sitenize 500 hit verse google a giden bu trafik o site (örn:"denemehit.com") adresli olur yani 500 defa o siteden girilmiş gibi görünür ki bu organik hit olmaz.
İşte bu program sadece site sahipleri tarafından değil ev hanımları, öğrenciler ve zamanını çoğunlukla internet başında geçirenlerin kullandığı bir programdır. Program kesinlikle iframe mantığıyla çalışmamaktadır. Kullanıcının kendi ip adresi ve internet gezginini kullanmaktadır. Programı kullananlar kredi kazanmakta bu krediyi dilerse kendi sitesine ziyaretçi çekiminde kullanmakta, dilerse paraya çevirerek hizmet satın alabilmektedir.

Sistemin Sitenize Faydaları Nelerdir?

* Sistem sayesinde sitenizin Alexa'daki sıralaması düşer.
* Adsense vb. reklam sitemlerinde kesinlikle negatif etkisi yoktur, tamamen zararsızdır.
* Arama motorlarında kesinlikle negatif etki göstermez aksine pozitif yönde etkiler.
* Ziyaretçiler kesinlikle organik gerçek ziyaretçilerdir.
* Ziyaretçiler organik olduğundan Google ve Analystics organik ziyaretçi olarak görür.
* Kesinlikle spam kaynaklar kullanılmamaktadır.

Üretici: Safir Medya
Üretici Link: http://www.safirmedya.com
Lisans: Bedava
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Dil Desteği: Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Azerice, İtalyanca, Arapça
Dosya Boyutu: 6 MB.

İndirmek İçin Tıklayın

Ne yazmışlar yukarıda
Evde programı kullananlar para kazanabilir denmiş.

Bir gün program çalışsa 5k zor puan topluyor.
100K puan 1 TL ye dek geliyor.
Yani nerdeyse Bir ay çalıştırsan programı 1,5 TL kazanıyorsun.

Bari sitesi olmayanlar kazanıyor vs. demeyin. :)

samanalevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazmışlar yukarıda
Evde programı kullananlar para kazanabilir denmiş.

Bir gün program çalışsa 5k zor puan topluyor.
100K puan 1 TL ye dek geliyor.
Yani nerdeyse Bir ay çalıştırsan programı 1,5 TL kazanıyorsun.

Bari sitesi olmayanlar kazanıyor vs. demeyin. :)

Kazanmıyormu? yalanmı söylemişiz. Ayrıca kimse kimseye bedava para vermiyor hiçbir iş yapmadan bilgisayarınız kazanacak deniyor. Yani bu bir meslek değil yada emek üreteceğiniz bir iş değil, tabiki geliride ona göre:) Zaten zorlada yükletmiyoruz, isteyen yüklüyor. Ayrıca bugün böyledir yarın haftada o parayı kazanırsınız belkide yakında günde o parayı kazanırsınız. Unutmayın bu tür programlar gelirine göre verir. Hemen ayda100 TL vermesini beklemeyin. Ha varsa öyle bir program banada söyleyin bende kullanayım :)

Bu programın asıl amacı karşılıklı site değişimi yaparak sitelerin alexa değerini yükseltmek. Her üye sitelerini yükleyebiliyor. Kendi sitelerini diğer üyeler gezerken oda diğer üyelerin sitelerini geziyor. Diğer hit siteleri gibi iframe içinde gezdirmediğinden ip ziyaretçinin ip si yani tamamen organik ve gönüllü. Buda sitenize doping oluyor ve hiçbir zararı yok. Artısı çok.

mochkamert

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar böyle sistem kullandım ben safiride kullandım google ranktan düstüm , kesinlikle yapmayın düsüyor

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş. Olumsuz yorum yapan arkadaşlarım şunun da farkına varsın burada açılan bu konu aynı zamanda yayıncı arkadaş için bir seo ve reklamdır. Yükselmek için en etkili yöntemlerdendir. Yani paylaşılan her şey zararlı yazılım kategorisine girmez. ücretsiz bir yazılım paylaşan bu yayıncı arkadaşımız çok güzel ücretsizde reklamını yapmış oluyor. Elinize emeğinize sağlık. Bunun benzeri bir program da organic hits pro dur. Tavsiye ederim.

samanalevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş. Olumsuz yorum yapan arkadaşlarım şunun da farkına varsın burada açılan bu konu aynı zamanda yayıncı arkadaş için bir seo ve reklamdır. Yükselmek için en etkili yöntemlerdendir. Yani paylaşılan her şey zararlı yazılım kategorisine girmez. ücretsiz bir yazılım paylaşan bu yayıncı arkadaşımız çok güzel ücretsizde reklamını yapmış oluyor. Elinize emeğinize sağlık. Bunun benzeri bir program da organic hits pro dur. Tavsiye ederim.

Güzel yorumunuz için teşekkürler, site sahipleri faydalansın diye çalıştım çabaladım ve böyle bir program yazdım. Ama bazıları nedense baltalamak için elinden geleni yapıyor. Ne zararı olabilirki, sonuçta gönüllü olarak farklı ip lerden ziyaretçileri geliyor. Aynen kendi bilgisayarından girdiği gibi. Eğer çoğu hit sitelerindeki gibi iframe mantığıyla çalışsa ozaman evet büyük zarar verir. Desteğiniz için ayrıca çok teşekkürler arkadaşım.

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Rica ederim. Dediğiniz gibi hiçbir zararı yok ben 8 yıllık yazılım mühendisiyim ve bu işi yazılım mühendisi olmadan öncesinden beridir yapıyorum. maalesef yeni nesil çok ve yanlış bilmiş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5