İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Verilen Linkin Yazısı (anchor Text)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba ,

İlk Mesajımda sizinle tecrübemi paylaşmak istiyorum. SEO konusunda birçok ar.kadaşa yardımcı olcaktır.

Ben Directorylere Kaydolurken,link değişimi yaparken siteme asd asd yyy diye link verdirttim.

'' asd asd '' sitenin içeriği ile ilgili fakat yyy ayrı bir konu idi , sitemde yyy ile ilgili hiçbir içerik yoktu... Birkaç ay sonra farkettim ki google bana yyy ile ilgili aramalardan hit yolluyor.Yani google içerik kadar,link verilirken girilen textide çok seviyor..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az önce forumda dolaşıyordum ,anchor text üstüne birkaç post gördüm , onun üstüne paylaşmak istedim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anchor text ler içeriktende önemli. Yüksek PR değerine ve içeriğinize yakın bir siteden aldığınız linkler çok yararlı oluyor.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eglence-Siteleri' Alıntı:
Sanirim yenisiniz
Zaten google in calisma mantigi bu.
Lütfen bu şekil cümlelerle bir şeyler paylaşmak isteyen insanların şevkini kırmayın(nokta)

G

gibigibiyim

Misafir
deperrado sen eglence sitelerini yanlis anladin,ben kendi anladigimi söylüyorum:

Dreamz nickli webmaster cümleye giriste tecrübemi sizinle paylasayimki ögrenin demis :) O yüzden forumda yenimisin diyor bunda bir artniyet aramadim kendi adima söyliyim.Gercektende google in calisma mantigi bu.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gibigibiyim@ Öğrenin falan demedim yada bilinmeyen birşeyi ortaya çıkarayım demedim,Nasıl okudun nasıl salladın helal olsun valla .. Yaşadığım Tecrübemi paylaşayım dedim , anchor'la ilgili birkaç post gördükten sonra..

G

gibigibiyim

Misafir
dreamz' Alıntı:
İlk Mesajımda sizinle tecrübemi paylaşmak istiyorum. SEO konusunda birçok ar.kadaşa yardımcı olcaktır..

Eger ben bu cümleyi yanlis anladiysam senden özür dilerim,kusura bakma.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bene elestirmek degil öncelikle burada yeni oldugunu belirtmek istedim, ekliyorum hosgeldiniz.

Ikincisi onun bu tespitine destek amaciyla zaten google in calisma mantigi bu diye ekledim.

Yanlis anlasilmis olabilir, kimsenin paylasma sevkini kirmak istemedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5