İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sitenizi 10 Gün Bakıma Alıyoruz! Düzenli ve Çok Yonlü Backlink Uygun Fiyat! Günlük Ra

darkman2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize vaktinizi ayıramıyor veya çalışmalarınızın sonucunu alamıyor olabilirsiniz ozaman bu konu tam size göre !

Sitenize 10 boyunca hergün :
# 50 profil backlink anında 70 adrese ping
# 5 video backlink ( youtube , daily vs.)
# 5 imleme
# 10 delicious + 10 diigo imleme (10 farkı hesapdan)

+Bonus:3 Adet Paravan Site(wordpress,blogger,blogcu) Açılıp İçeriğinizle Alakalı 3 Adet Makale Eklenip Tanıtım Yazınız Eklenir

Ücretlendirme:30 TL
(Ödeme İşbank/Garanti/paypal)
iletişim: [email protected]

Profiller vB,mybb,smf'dir.2 keyword geçerlidir.pr0-pr7 arasıdır .

Evet size ne Yararı olcak ?
Çalışmayı yaptığım kendi sitemden bahsederek aydınlatmak isterim .
Siteye ayda yılda uğrayan google siteden çıkmaz oldu ve site anında index alıyor .
"pvp serverler" kelimesinden ilk sayfaya yerleşti
"Server tanıtımı" kelimesinde 15 . sayfada olan sitem 15 - 13 -12 - 8 - 7 - 2 bu sırayla 1 hafta içinde 2 sayfaya yerleşti(adres pmle verilebilir )
Organik düzenli hit gelmeye başladı
ve bi çok kelimede ilk 2 sayfayı kaptı . kelimeler basit kaçabilir güncel örnek vermek için bu kelimeleri örnek gösterdim .

2k 3k profil linkleri sitemize 1 gün içinde alıyoruz bu korkutucu geliyor her işte sabretmek gerektir.Googleda Artık Yükseliş Düzen Ve Çok Yonlü Çalışma İle Gelmektedir

İsteyen kişilere bu çalışmayı gün sayısını artırarak devam edebiliriz ( yeniden ücretlendirilir)

web-Site-tasarimi-seo-calismasi__32351245_0.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5