İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi 2500+ siteye eklensin

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
2500 siteye falan eklediği yok ama 8-10 tane süper siteden backlink oluyor arkadaşlar.ben çok faydasını gördüm.

seotez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tam olarak backlink değil ama siteye arama motorunun hucüm etmesine neden oluyor bu güzel

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar.Bende dediyiniz sayfaya bir blog eklemek isterdim ve gereken kutuya blog url-unu ve anahtar kelimeleri yazdım, 50-siteyi ayarladım, 15 dakka gözledim, amma"Gözleyin"(please,wait...) yazıyor.Yani siz tam olarak bu işi nasıl yapıyorsunuz? Açıklama yaparmısınız? Sisteme üyemi olmak gerekir,yoksa? ...

T

themaniac

Misafir
hocam bende denedim bakalim faydasi olcakmi. Allah razi olsun paylasanlardan

T

themaniac

Misafir
valla hocam ben yaptım ama çok bir faydasını görmedim. sonuna kadar yaptım. sadece bakmak için sitemde zaten reklam vs bulundurmuyorum.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
valla hocam ben yaptım ama çok bir faydasını görmedim. sonuna kadar yaptım. sadece bakmak için sitemde zaten reklam vs bulundurmuyorum.

Hocam öyle 1-2 günde hemen görebileceğin birşey diildir sen siteni güncel tuttuğun sürece görüceksin ki faydası olucaktır.

İyi forumlar..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Gercekten bu sistemin bir faydasi oluyormu?Bir cok yerde okumustum bir kismi faydali bir kismi degil diyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5