İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Bedava Dizinlere Ekliyeyim

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kazananlar belli oldu.
dundarbey , Gur.Kem ve biqq adlı üyelerin siteleri 10 dizine ücretsiz eklenecektir.PM yolu ile site adreslerini yollarlarsa tabiki.

Arkadaşlar sadece 3 kişinin sitesini bedava olarak PR3 ve üstü 10 dizine ekliycem.
Siteleriniz marez,mp3,hek ve absürt içerikli olamaz.Lütfen site adreslerinizi konunun altına yazmayın.Sadece konunun altına "Katılıyorum" yazısı ekleyin.Bu akşam 00:00'a kadar 3 kişiden fazla kişi katılırsa kura yöntemi ile 3 kişi seçilecek özel mesaj ile site adresleri alınıp dizinlere ücretsiz eklenecektir.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kazananlar belli oldu.
dundarbey , Gur.Kem ve biqq adlı üyelerin siteleri 10 dizine ücretsiz eklenecektir.PM yolu ile site adreslerini yollarlarsa tabiki.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gur.kem ve dundarbey nickli arkadaşlar pm ile iletişim kurmuş site adreslerini vermişlerdir.Ve tarafımdan 10 dizine eklenmiştir.

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2. katılıyorum dedim.Bence hiç kuraya gerek yoktu.ilk kimler yazmışsa onları yazsaydın.post kirliliği olmazdı

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar kuralları en başta yazmışım,sizde kabul edip katılıyorum demişsiniz.Sonucada saygılı olun.Zaten bedava hizmet :) biqq hala site adresini pm ile yollamadı.Ne zaman yollarsa ekleriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5