İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Bedava.org'a ekleyebilirsiniz

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi Bedava.org'a düşük bir ücret karşılığı hemen ekleyebilirsiniz.

Yorumsuz...

B

besiktaslim

Misafir
ustr_22.gif
mad.gif

açık konuşıyım yanlış yoldasın :eek:

B

Bedavalar-Net

Misafir
Benim girdim baktim söyle bir de sayin bedava.org yanlis anlamasin beni kötülemek istemiyorum bu durumu ama su ters geldi bana..

Simdi ben size 20 milyon gönderiyorum,siz inceliyorsunuz,keyfiniz yerinde degilse isin dogrusu eklemeye uygun görmüyorsuuz diyelim,bu basvuru icin verdigimiz parayi geriye iyade etmiyorsunuz.Bu bana sacmageldi.

Bence bedava.org un herkezin gözünde olan karizmasini yerle bir etti desem yanlis olmaz sanirim.

saygilar

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arz talep olayı.
Adamlar baktılar ki talep fazla,hitler iyi, bunun meyvesini yemek istiyorlar.
Ama ülkemizde, bedavaya talep vardır! Adı bedava olan bir site de para istenince, talepte azalacaktır.
Ben böyle bir kayıt işi için sadece google para öderim.Adamlar hem ücretsiz dünya kadar hit yolluyorlar, hem de isteyene ücretli reklam alanı bulunduruyorlar.
Ne diyelim, her şeyin bir alıcısı çıkar.Öyle veya böyle...

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadas Sanirim Site ekleme olayini Reklam verme olayi ile kariştirdi.... Boylede giderse zaten gene yapacagi bedavaya cevirmek :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bedavalar-Net' Alıntı:
Benim girdim baktim söyle bir de sayin bedava.org yanlis anlamasin beni kötülemek istemiyorum bu durumu ama su ters geldi bana..

Simdi ben size 20 milyon gönderiyorum,siz inceliyorsunuz,keyfiniz yerinde degilse isin dogrusu eklemeye uygun görmüyorsuuz diyelim,bu basvuru icin verdigimiz parayi geriye iyade etmiyorsunuz.Bu bana sacmageldi.

Bence bedava.org un herkezin gözünde olan karizmasini yerle bir etti desem yanlis olmaz sanirim.

saygilar

Tamamen katılıyorum :)

M

malatyasporlu

Misafir
vallahi bende

20 milyona site ekliyorsun

bana günlük 1000 tekil garanti verirsen kabul....

en iyi toplistlere 10 milyona gayet iyi reklam verilebiliyor..

hemde banner...
bide kabul edilirse yazmış pevvvvvvvvvvvvv..

acaba merak ediyorum böyle numaralara kanan var mı?

M

malatyasporlu

Misafir
Sitem eklenmezse (ya da eklenirse) ödediğim ücreti geri alabilir miyim?
Hayır. Değerlendirme işlemini gerçekleştirip, size bu hizmeti sunmuş olacağımız için ücret geri ödemesi yapmıyoruz.

bu şahsın sitesinden AYNEN.

site değerlendirme ücreti olarak alıyorlarmış..

Yüce Allah'ım Yaratıyorsun bide takip et...

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizde 5 Milyon!

biz sitenizi 5 milyon liraya degerlendiriyoruz....

Daha iyi degerlendirilmek icin bizi secin !!!!!

baba olaya bak ya komedi valla ! siteye o kadar yazi dusunduk ama bu kadar komigi hic aklima gelmemisti !

allah da seni güldürsün :)

Z

zeynelkoc

Misafir
aliunalcik' Alıntı:
biz sitenizi 5 milyon liraya degerlendiriyoruz....

Daha iyi degerlendirilmek icin bizi secin !!!!!

baba olaya bak ya komedi valla ! siteye o kadar yazi dusunduk ama bu kadar komigi hic aklima gelmemisti !

allah da seni güldürsün :)
bide geyik sitesiyiz diye geçiniyorsun al sana daha geyik siteler var:) biraz özgün ol bak adam 20 milyon a değerlendiriyor sende bi liste yap 20 milyon a o listeden sil :p

M

malatyasporlu

Misafir
değerlendirme is mesele burda çok iyi değerlendiriyoruz..

bu foruma yazılan siteler çok hoş hemde birden fazla kişi tarafından ister amatör ister profesyonel ister sitesi olmayan herkes tarafından değerlendiriliyor...

sen 20 milyona değerlendiriyorsan iyinetadmine e öneri foruma yazılacak sitelerin değerlendirmesi için 100 milyon al :)

ne adamlar var...

bu arada ali kardeşim senin geyikolojiye rakip geliyor... bekle beni :)

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meklerim malatya

dört gözle bekliyorum arkadasim siteni!

yeter ki eglence sitesi olsun rakip degil dost oluruz :)

M

malatyasporlu

Misafir
:) sağol kardeşte galiba bu sene olmayacak :( ama senle dost olacam harbiden yani senin siten hoşuma gitti.. onun için bi yapayım dedim .. bakalım yapabilecem mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5