İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Pingletin

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hocam bu açtığınız konudaki içerik başka bir konuda daha önceden verilmişti.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar ping olayı için autopinger ve benzeri güvenilir yerler kullanmak menfaatinize olur.
Neden derseniz bu imsubmitter ın pinglettiği sitelerden büyük çoğunluğunun daha önceden virüs vukuatı var. pingleteyim derken virüs kapmanızı yada sitenizden olmanızı istemem.

şu an virüs olayına kaynak gösteremiyorum ama daha önce ben kullanırken google uyarı vermişti bu konuda. bilginize...

Fakat imtalk.org sitesinde kullanabileceğiniz daha yararlı bir araç var. IMT-Directory-Submitter bu araçla birçok dizine sitenizi ekleyebilirsiniz. bu aracı kullanmanız için üye olmanız gerekiyor.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar ping olayı için autopinger ve benzeri güvenilir yerler kullanmak menfaatinize olur.
Neden derseniz bu imsubmitter ın pinglettiği sitelerden büyük çoğunluğunun daha önceden virüs vukuatı var. pingleteyim derken virüs kapmanızı yada sitenizden olmanızı istemem.

şu an virüs olayına kaynak gösteremiyorum ama daha önce ben kullanırken google uyarı vermişti bu konuda. bilginize...

Fakat imtalk.org sitesinde kullanabileceğiniz daha yararlı bir araç var. IMT-Directory-Submitter bu araçla birçok dizine sitenizi ekleyebilirsiniz. bu aracı kullanmanız için üye olmanız gerekiyor.

pingledik ama işallah bir sorun olmaz :))

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben de pingledim önceden ama sunucuda virüs koruması olması önemli diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi