İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizin Hitini Ücretsiz Arttırın Kazanın

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bu sistem sayesinde hem sitenizin populerliğini artıracaksınız. hemde reklam gelirlerinden kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken aşağıdaki siteye üye olup sitenizi kayıt ettirmek ve surf yapmaya başlamak.

http://www.hitcanavari.com/?refid=7054

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bu sistemi bende bir kaç gün kullandım, bunu kullanmanın zararı ya da yararı varmı.?

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hiçbi zararı yok ben sorunsuz kullanıyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Alexa dışında bir faydası yok :)
Google belki negatif değerlendirebilir

A

a.ışık

Misafir
evet, sadece gereksiz olarak ve zoraki olarak giren ziyaretçilerinizi arttırıyor :)
ziyaretçileriniz kendilerine gerekli olduğu için ve sitenize girmek istedikleri için değil de,
sörf yapıp belli puan kazanabilmek ve o puanlarını da sörfde kendi sitelerini döndürebilmek için girerler..
belki de, otosörfse eğer adam açıp simge durumuna küçültür bile, ordaki dönen
sitelere hiç baktığı dahi yok :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
evet, sadece gereksiz olarak ve zoraki olarak giren ziyaretçilerinizi arttırıyor :)
ziyaretçileriniz kendilerine gerekli olduğu için ve sitenize girmek istedikleri için değil de,
sörf yapıp belli puan kazanabilmek ve o puanlarını da sörfde kendi sitelerini döndürebilmek için girerler..
belki de, otosörfse eğer adam açıp simge durumuna küçültür bile, ordaki dönen
sitelere hiç baktığı dahi yok :D

Sizden bu görüşleri duymak güzeldi...

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden boş (iş) olduğunda belirtseydiniz bizleride bilgilendirmiş olurdunuz her açılan konu sizin için (boş) niteliginimi taşımaktadır adam güzel paylaşımda bulunmuş

teşekkürler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
neden boş (iş) olduğunda belirtseydiniz bizleride bilgilendirmiş olurdunuz her açılan konu sizin için (boş) niteliginimi taşımaktadır adam güzel paylaşımda bulunmuş

teşekkürler.

Gerekli açıklama konu içinde yapıldığı için tekrara aynı şeyleri yazmaya gerek duymadım ve yazanın mesajını vurgulayarak doğru olduğunu belirttim zaten.

Eğer bir itirazınız varsa o konuda neden öyle olmadığını anlatmanız daha anlamlı olur.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Eğer yapılan işin yanlış olduğunu düşünüyorsam ve bu konuda bilgilendirmiyorsam, fikrimi belirtmiyorsam bu mantıklı bir yaklaşım olmaz...

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne güzel izahı yapılmış kendi natur bakış acınız kişilerde olması gerektiren zorunlulugu göremiyorum şayet burada yanlış bir konu açılıyorsan yönetim bir şekilde konuya müdale edebilir edebildigi kadar konu silebilir eksikleride olabilir kimse dört dörtlük konumda başarılı olamaz diye düşünüyorum

teşekkürler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kurallar dışı bir konu olduğu zaman tabiki yönetim tarafından gereken yapılır.

Ama değinmek istediğimle bunun ne alakası var onu anlayamadım.

Ben sadece uygulanan yöntemin sadece boşa zaman harcamak olduğunu nedenleri ile dile getiriyorum. Siz bunun boş işler olmadığını savunuyorsunuz. Bende diyorum ki neden bunlar boş işler değil. Yapılan yöntem site sahibine neler kazandırır ? Lütfen açıklayınız ki benim gibi düşünenler varsa ve yanlış düşündüğümüz sonucuna varırsak bizlerde bu yöntemi uygulayalım.

Olması gereken bir tartışmaya girelim diyorum.

A

a.ışık

Misafir
tamamen boş demiyorum, fakat gereksiz ziyaretçi bence. :) yukarıdaki yazımda açıklamaya çalıştım ..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
site boş iş yapsa zaten şuan online 200 kişi olmaz mutlaka işe yarar bu site alexa ve diğer şeyler için..

Bidc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz de adsense yayınlıyorsanız banlanırsınız ! benden söylemesi.

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Palavra bunlar geç o ayakları birde ref link koymuş.
1 Tekil hit bile gelmez o siteden bn 1 ay önce denedim yeni açtığım siteye sayyac da koydum1 kişi bile gelmdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi