İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizin Webchat'ini kiralıyacaz.

K

KaRyA_

Misafir
Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumları takip ediyorum ama pek yazmaya eğilimli değilim neden bilmiyorum. www.mIRCTurk.com sitesi'nin 1,5 ay kadar önce IRC sunucusu açıldı yani irc.mircturk.com şu anda durumu gerçekten çook iyiye gidiyor bot clone v.b birşey kesinlikle yoktur! Arkadaşlar www.mIRCTurk.com sitesi mIRC-IRC olarak dev bir site olduğu gibi irc.mircturk.com'u da öyle yapmayı düşünüyoruz ve bunu başaracağımıza inanıyoruz. Sitesi 5000+ hit'i olan sitelerin webchatlerini kiralamayı düşünüyoruz. Ilgilenenlerle konuşmak istiyorum. Sitenize koyacağınız sade bir webchat olucak örnek yaptığım site www.muhabbet.org daki gibi. Yani anasayfanızda "nick gir" olucak. Iyinet sitesi ilede görüşmek isterim. Msn: [email protected] bekliyorum dostlar.

Sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5