İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SiteSahibi.Com Hakkında

M

mavidusler

Misafir
Ben banner değişim servislerini şimdiye kadar kullanmazdım ama bir deneyelim diye sitesahibi.com banner değişim servisine üye oldum. Toplam 8000 küsür banner gösterimi yapmışım ve 5000 küsür de kredim var hala. Ama malesef bannerlarım gösterime başlamadı bir türlü. Bu sitenin yöneticileri işi bıraktı mı ne yaptıysa neredeyse 15 gündür bannerım onaylanmamış durumda bekliyor. Bir kaç kez mail attım cevap yok. Sitedeki iletişim linki çalışmıyor. Aranızda bu servisi kullanan var mı? Ve son 15 gün içinde üye olup da banner onaylatabilen? Birikmiş kredilerimi kullansam yeter. Bu süre içinde resmen adamlara çalışmış olduk.
!!!

Banner değişimlerinin zaten tıklanma değeri oldukça düşük ama marka bilinirliği açısından da fayda sağladığı da bir gerçek.

S

SILAM

Misafir
bende ilk site isine girdigimde yardimcim olan kisi koymustu bu dedigin banner degisimini.neymis benim bannerimde gorunecek tam 3 ay indeximde duruyordu ama hala birkere bile bannerimin gorundugunu gormedim:)) hep ayni bannerlere rastliyordum..sanki isbirlikcilik yapmis gibi sirf o bannerlere rast geliyordum..kaldirdim bende .bana faydasi yok ama onlara reklam amacli cok faydam oldugunu farkettim..ha birde sunu farkettimki o arkadas benim adima uyelik acmamista kendi uyeligindekini yayinlatiyormus:) sonradan kendim icinde uyelik actim ama yuzune vurmadim kullanildigimi...baktim hala ayni durum sonra onuda kaldirdim.ona muhtac degilim cok sukur..

S

SempatiX

Misafir
Bu tür banner değişim programları hep bir kaç siteyle anlaşmalıdır yada bazı sitelerin sahiplerinin yaptıgı bir projedir. Bunlar kendilerini 10 gösterirken sizi 1 gösterirler o yüzden hiç birine güvenmeyin arkadaşlar. anahtars.com'unda digerlerinden farkı yok. anadolurock.com uda anahtars.com büyüttü. Her neyse uzun lafın kısası hepsi bir şekilde sizin emeğinizi yer... Hiç birine güvenmeyin derim ben...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SiteSahibi benide bayağı bi geç onaylamıştı. Hatta sitemden kodu kaldırmıştım bikaç gün sonra onaylanmıştı. Ama pek karlı bir sistemleri yok. Yanlış hatırlamıyorsam yarı yarıya gibi bir gösterim hakkı veriyolar. Pek fazla ziyaretçi yolladıklarıda söylenemez. Anahtars.com içlerinde daha çok gösterim hakkı veren biryer. bana %1 de ziyaretçi yolluyorlar. Her 100 gösterime bir ziyaretçi. Hiç yoktan iyidir heralde.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada site sahibi.com EBİ markasıdır. yani itiraf.com ideefixe.com siberalem.com un yapımcılarının. Doğal olarak kendi reklamlarını yapmak için kurdular.

T

The_Best

Misafir
En güzel hit sağlama memtodu google dir arkadaşlar, banner gösterimi filan hikaye, herkes birbirinin hakkını yiyor, iyi bir pr değeri ile google den güzel hitler alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi