İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesine Radyo Ekleyene Jingle + Banner + PR Link :)

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Öncelikle konuyu dogru yere mi actim bilmiyorum ama , en dogru burayi buldum.

MaviFM Radyosunu sitesine ekleyen, günlük tekil hiti en az 2000 olan siteler ile anlasma yapmak istiyorum.
Ama bu anlasmanin kalici olmasi gerekiyor.. 1-2 ´hafta sonra kaldiracaksiniz hic baslamayalim. Radyonun kalitesi belli. Dinleyici sayisi belli.
Diger radyolar gibi sisirme sayida degil. Maviyi taniyorsunuz :)

Sizin Yapmaniz gereken
Tekil Hitiniz 2000+ ise sitenize MaviFM Radyosunu eklemek. ( media player vs. )
Tekil hitiniz 5000+ ise Radyo Linki gibi ekledikten sonra tiklandiginda media player acmak..

Benim site yapicaklarim..
- Sag tarafta Destekleyenler kismina link (PR3)
- Yine Sag tarafta sitenin her yerinde acilan 150-60 Banner Degisimi ( suan sadece 2 banner var.
- Yine sitenin en üstünde ayrica en asagisinda olan 468 Banner degisimi. Buda sitenin her yerinde.
- Forum sayfasina reklam eklenicek www.mavifm.net
- Ve en önemlisi Radyoda Jingle. Herseyi ile biz yapicaz siz sadece sözlerini yazicaksiniz. 0-60 saniye arasinda olucak. Ve sabah 9 dan gece 2 ye kadar her iki saatte bir calinacak.

Sitenin adresi: www.mavifm.com
Sitenin hiti: http://www.webstats4u.com/s?tab=1&link=1&id=3413483
Radyonun Hiti: http://yayin.mavifm.com:8000
Msn + eMaiL : [email protected]

Tesekkürler

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.radyo-rehber.com diye bir site açtık. oraya ekleyebiliriz ;) daha dün açtım. ve ayın birine kadar 100 ün üstünde radyo olacak. şuan pek yok. dolayısıyla hit 'de yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5