İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesine Reklam alanlar okusun lütfen

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
gazeteye, televizyona reklam vermek için başvurun. eft yaptığınızı, reklamı yayınına sokmalarını, eft'ninde en kısa zaman içinde ulaşacağını bildirin.

bakalım ne diyecekeler?

reklam alan, tabiki ödeme gelmeden reklamı yayınlamayacaktır. genel olarak internette yapılan tüm işler böyledir, para gelmeden hizmet verilmez ki. ali ahmet bilmiyorumda reklam veren çok alınganlık yapmış.

G

gncytnk

Misafir
gazeteye, televizyona reklam vermek için başvurun. eft yaptığınızı, reklamı yayınına sokmalarını, eft'ninde en kısa zaman içinde ulaşacağını bildirin.

bakalım ne diyecekeler?

reklam alan, tabiki ödeme gelmeden reklamı yayınlamayacaktır. genel olarak internette yapılan tüm işler böyledir, para gelmeden hizmet verilmez ki. ali ahmet bilmiyorumda reklam veren çok alınganlık yapmış.

arkdaşım çocuk hemen eklicem diyor kod istiyor.. sonra ücret gelmeden eklemem diyor.. arkadaşın kızdığı nokta bu.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir reklamveren olarak ben asla sorun etmiyorum böyle birşeyi . Eftlerini yaparım koyacakları banneri gönderirim daha sonra . Bazıları yollayın banneri hemen koyayım diyor güvenmesi iyiniyetli olması tabiki hoşuna gidiyor insanın .
. Bu bir alışveriştir ben parasını öderim alınca koyar yada hemen koyar farketmez . Keşke herkes dürüst olsa bu gibi sorunlar kalmazdı . Yani reklam verenin tepkisi anlamsız , karşısındaki kişi onu tanımıyor neticede çalışma prensibi bu şekilde olabilir .Daha evvel Dürüst iş yapan insanın banneri anında zaten eft gelmeden konulur .

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence burda ahmet gereksizce sinirlenmiş. sonuçta Ali nin hesabına para geçmiş olsa üstüne reklamları yayınlanmaya başlasa bile, bir gün sonra ya da istediği bir zaman Ali reklamları geri çekebilir. Bu konuda yapacak hiç bir şey yok. Bence Ahmet tepkisinde haksızdır. Eğer ali nin kötü niyeti varsa zaten bunu istediği bir zaman yapar...
Ne biliyim, Ahmet bu işlerde yeni olsa gerek

NOT: Yazarken kendimi kadın programlarına katılan kılıksız adamlar gibi hissettim birden:D

ince noktayı kaçırdığınızı düşünüyorum: Bir arkadaş sizin mesajınızdan sonra o ince noktayı hatırlatmış.

Ahmedin (reklam veren) bu işlerde yeni olduğuna gelince:

Hiçbir zaman EFT ellerine ulaşmadan reklamlarını koymasını başkalarından beklemedi.

kendi sitelerine reklam alırken de reklamı koyduktan 15 gün sonra dahi ödeme alarak iş yaptığı oldu.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buna mukabil Ahmet kızar ve öfkesini yutamayıp şunu yazar:
Neden geldiğinde reklamı koyarım deyip beni incitiyorsunuz ki?

ben sizin reklamı koyacağınız sözüne güvenerek para gönderiyorum.

siz ise benim sözüme rağmen reklamı koymuyor ödeme gelince koyarım diyorsunuz.

ciddiyetsiz bir iş anlayışınız var.

bırakın reklam meklam koymayın.
parayı da geri iade falan etmeyin.
hayatınızda bu tarz bir anlayışla başarılarınızı dilerim.

Saygılarımla
Tesekkurler

buradaki ahmetin yaklaşımı (sizlerin yorumundan sonra) şöyle olmalıydı diye düşündüm.

Buna mukabil Ahmet kızar ve öfkesini yutamayıp şunu yazar:
Size reklamı ne zaman koyarsınız diye sorduğumu hatırlamıyorum.

Saygılarımla
Tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5