İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesine reklam almak isteyen,

nedo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikle mp3, güzeller vs tipi içerik sahibi webmasterlar.

Text link yada pop up/under reklam yayınlamak ıstıyorsanız, özel mesaj atarak detaylarınızı verirseniz sevinirim.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok ben sen kendi sitende yayınlıyorsun diye anladım

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koptum valla billa ya, forumlara birde türkçe yazım kuralları denetleyicisi eklemek gerek:)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edebiyat forumlarına yazsaydım haklısınızda ben söyledim okuyanda anladı ozaman sorun yok

nedo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki.

Başka ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir. Web sayfanızın içeriği mp3+manken fotoğrafları vs olmak zorunda değil.

Sadece özellikle demişim.

nedo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
koptum valla billa ya, forumlara birde türkçe yazım kuralları denetleyicisi eklemek gerek:)

Pardon birşey söylemeyecekdim yalnız merakımdan soruyorum bana mı sitem ettiniz bu iletinizde ?

Türkçe yazım hatalarından "banane" arkadaşın? Ben hitap tarzına değindim. Kendisinin asker arkadaşımı oluyorum acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi