İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteye gelen ziyaretçiyi gizlemek

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu forumda referer gizlemek ziyaretçi gizlemek vs. her türlü arattım ama bi sonuca ualaşamadım. sorum şu:

siteme gelen ziyaretçinin nerden geldiğini gizlemek istiyorum. ref. olarak başka bir url nasıl gösterebilirim?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Konuyu forumda referer gizlemek ziyaretçi gizlemek vs. her türlü arattım ama bi sonuca ualaşamadım. sorum şu:

siteme gelen ziyaretçinin nerden geldiğini gizlemek istiyorum. ref. olarak başka bir url nasıl gösterebilirim?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Açıkca sen bir hileyi yapmak istiyorsun ve buna forumda cevap verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkca sen bir hileyi yapmak istiyorsun ve buna forumda cevap verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

özür dilerim ilk mesajda niçin yapmak istediğimi yazmamıştım o yüzden yanlış anlaşılma oldu sanırım . yabancı bir sitem var ve extreme adlı sitedeki kodu kullanıyorum. siteme belirli kaynaklardan trafik sağlıyorum. ben bu trafğin kaynağının bilinmesini istemiyorum o sebeble bu konuyu açtım.

bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olacak :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
www.siteniz.com/gel.php gibi bir sayfa yapın ve index'inize yönlendirin. (ext. sayacı gel.php de olmasın tabiki.)

kaynaktan hitleride gel.php ye yollayın kolay şekilde çözersiniz. :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.siteniz.com/gel.php gibi bir sayfa yapın ve index'inize yönlendirin. (ext. sayacı gel.php de olmasın tabiki.)

kaynaktan hitleride gel.php ye yollayın kolay şekilde çözersiniz. :)

gerçekten çok pratik bi çözüm. ama birşey daha ben gelen hiti tek bir sitedenmiş gibi göstermk istiyorum. bunu nasıl aşabilirim.

edit: şöyle bişey yaptım. php ye yeni başlıyorum ve biraz daha geliştirecem bunu. yapabilirsem yazarım.tşkler :)
Kod:
<?php
header("Location:http://www.sayfa.com");
?>

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Extreme Tracking gibi yerler site detaylari seffaf olsun diye yapiliyor zaten, engellemeye calismanin alemi yok, onun yerine ozel istatistik tutan programlar/siteler var.

Ayrica gel.php'den browser'a header redirect yaptiginizda, hala referer ilk gonderen yer olacaktir. Dogru baslik bilgisinin gonderilmesi gerekir. Bunun niye yapilacagini anlamadigim icin onu da yazmayi dogru bulmuyorum.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkcası bunun neresi doğru değil onu anlamış değilim sadece kimse görmesin diye yapıyorum. :) yaklaşık 10 yerden siteme ziyaretçi çekiyorum ve çektiğim yerler çoğu kişinin bilmediği tekil toplist hitlist tarzı yerler. ben bunların öğrenilmesini istemiyorum açıkcası.

napalım kitap önümde gece uyumuyacam sanırım :) herkese teşekkürler

@Angelo bildiğiniz ücretsiz yer varmı bu işi yapan?

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani counter koyma kimse görmez zaten .)
ama alexa da gosteriyor napıcaz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5