İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteye Gönüllü Yazar Aranmaktadır.

gaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site tam olarak 10 gündür aktif gününe göre hit sayısı normal fakat index alma hızımızla her geçen gün hit artıyor. Sitenin gereksinimleri de aynı doğrultuda artıyor. Sitenin konusu film dizi teknoloji ve oyun. Siteye yazı yazcak kişi yazısı tamamen özgün olmalı çalıntı yazı kabul etmiyoruz.İlk olarak gönüllü yazar aramaktayım. Siteden kazanç sağlayamadığımdan dolayı gönüllü yazardır. Kazanç alınmaya başlanırsa fiyat işi halledilir. Sitenin tutacağını düşünüyorum. Herhangi bir şeyden iletişime geçmek için sitenin iletişiminden buradan ve ya [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz. teşekkürler.
www.fiditeo.com

cinmistik78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de yeni site açtım, benim de sitemin tutacağına inancım tam. Yazar arıyorum ben de , sen yazarım olur musun , Şu an için kazancım yok ama olsun, şimdilik bedavaya çalış sen, para kazanırsa site sana da üç beş bir şey veririm merak etme.

gaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de yeni site açtım, benim de sitemin tutacağına inancım tam. Yazar arıyorum ben de , sen yazarım olur musun , Şu an için kazancım yok ama olsun, şimdilik bedavaya çalış sen, para kazanırsa site sana da üç beş bir şey veririm merak etme.

Kardeşim dalga geçer gibi hem konumu baltalıyor, hemde kurduğunuz cümleleri birkaç kez daha okumanızı tavsiye ederim. Yorumunuzu iyinet e bildiriyorum, baltalamanım yerine ÖM de atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5