İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteye hit getiren dizinler - toplistler - sayfalar - yöntemler ?

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar. Sitenize hit getiren dizinler - toplistler - sayfalar - yöntemler nelerdir ?

Baktığınızda nerelerden hit geliyor çoğunlukla?
Bunları aramızda derlesek güzel olmaz mı sizce de ?

Ben başlamak isterdim ama bana gelen hitler çoğunlukla google'dan ve forumdaki imzalarımdan :(
Dilerseniz http://www.blogkaan.com girip sitemeter'den bakabilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok hit istiyorsan absürttan geçer yolun

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Liveinternet.ru yu ekledim fakat pek bir yararını göremiyorum.
Blogum şuan kişisel kategorisinde 33. sırada fakat hit açısından getirisi 0 ?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
liveinternet.ru ilk sıralarda olsan dahi hit getirisini göremedim ben. Dolaylı olarak Pr katkısı ile ön sıralarda çıkmasını sağlar onu bilemem

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kaldırdım zaten kod fazlalığı olmasın.

@trgy

Bakayım :)

@Sinyor

Anladım sağolasın

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
imleme sitelerini deneyebilirsin. geçenlerde oyyla sitesine bir kaç başlık eklemiştim. Popüler olan misal dizi bölümlerini eklersen günlük 400-500 hite kadar getiri sağlayabilirsin.

fairplay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen Bu Site Hiç Bişeye Yaramıyor Ben Ekledim 2 ay kullandım Google'da Ne İndex var Nede Bişey Tavsiye Etmem Şimdiye Kadar Bi Yararını Görmedim..zirve veya Realist'e Ekledim Daha Çok Hi Geliyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Evet sitenizde hit çeken bir yazı varsa oyyla.com ve tusul.com a ekleyin. Güzel hit gönderiyolar. Taa 1-2 sene önce eklediğim yazılara bile buralardan hala günlük hit gelmekte.

fairplay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet sitenizde hit çeken bir yazı varsa oyyla.com ve tusul.com a ekleyin. Güzel hit gönderiyolar. Taa 1-2 sene önce eklediğim yazılara bile buralardan hala günlük hit gelmekte.

Teşekkürler kardeş Tusul habire Bişeyler istiyor hiç bişey anlamadım kodu siteme ekledim yolla diyorum yine aynı diyor.
oyyla güzel bir site Ekledim Sitemi sağol ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi