İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteye Mesaj yaz para kazan ( Çok iş Az para )

S

SatlikDomain

Misafir
adaşlar bende forum postcuları arıyorum

250 msj 10 YTL
500 msj 25 YTL veriyorum, ödemeyi havele olarak gönderiyorum , ilgilenenler pm atsın.

S

SatlikDomain

Misafir
herkese cvp yazıyorum.

10 - 15 kişilik bir ekip almayı planlıyorum.

C

Cyber Coder

Misafir
500 msj 25 ytl'den

1000 mesaj 50 ytl.

26000 mesaj 1300 ytl.

Bu mu daha iyi o mu?

B

Baria

Misafir
evet öyle sonuçta her ikiside aynı mesaja sahip olucak bu türlü hem zaman alıı hemde pahalı.ayrıcı bir site daha buldum

günlük tekil hiti 1500 ortalama
konu: 8640
Üye: 10580

ne kadar yapar sizce boyle bir forum sitesi?domaini ile birlikte
(not:forum sitesi pek sayılmaz sadece online oyunlar üzerine kurulu bir site)

M

maxxlist

Misafir
ne yani bu iş bittimi? 250 msj 10 YTL olayı ben anlamadım?

B

Baria

Misafir
hayır forum sitesi için :)

domain:xxx.com

herşeyi ile satıyor vbulletin lisansız. 300 ytl diyor. alıcı gözüylen bakıyorum fiyat uygun deyil mi sizce ?

M

maxxlist

Misafir
hımm iyi o zaman post lara devam edelim..

acıkcası fiyata ben yorum yapamam.. ben anlamam :D

C

Cyber Coder

Misafir
Baria' Alıntı:
hayır forum sitesi için :)

domain:xxx.com

herşeyi ile satıyor vbulletin lisansız. 300 ytl diyor. alıcı gözüylen bakıyorum fiyat uygun deyil mi sizce ?

bence kendin bi forum sitesi kurmayı dene. 25 ytl 'ye kursan 200 ytl de reklamlara yatırsan iyi bir forum siten olur. Ama doldurmak gerek onu. Sen bilirsin bence alma kendin bi forum kur.

C

Cyber Coder

Misafir
ayrıca bişey daha eklemek istiyorum. Forum postçuluğu için seri olmak lazım fakat iki kere ard arda mesaj yazmak için 30 sn. beklemek gerekiyor. yani 500 konu için 15000 sn. beklemeniz gerekiyor bunu sitenin admininin incelemesini istiyorum bu süreyi 0'a düşürebilirseniz 2 saat içerisinde 250 mesaj yapabilirim.

B

Baria

Misafir
Arkadaşım şimdi senin dediginde olur ama foruma postçu tuttum diyelim 500 mesaja 25 ytl adam 2 bin mesaj atınca 100 ytl otomatik olarak ödeyecegim.Bunun yerine bir databaste alırım su andada buldum 23 bin mesaj kayıtlı 150 ytl ye.

C

Cyber Coder

Misafir
sen de haklısın ama zamanın varsa kendin de doldurabilirsin sen bilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5