İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteye Mp3 Koymak

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bazı yerlerde okuyorum mp3 sitelerinin bazıları kapatılmış pek bir bilgim yok yavas yavas denetleniyormuş mp3 siteleri acaba sorun yaşanılır mı bende bir proje üzerinde çalışıyorumda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim herkese başarılar diliyorum.

L

Limitsiz.Net

Misafir
mp3 siteleri ekonomik sorunlardan dolayı kapanıyordur yoksa ben böle bir takip olayı görmedim arkadasım hergün bir yenisi açılıyor mp3 olayı cok tuttu bu piyasada

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekonomık olaylarla bır alkası yok, mp3 sitesi açmak içn masraf bıe gerekmez her yerden bulduğun lınklerle de aarsın,
açık ve net soyluyorum yenı açtığım mp3 sitesine 4 mail geldı açalı 10 gun olmuştu kapattım bende Yasalar artık ciddileştı yurt dışındaysan yapabılırsın ama turkıeyde çok fazla lasada artı krısk,
kaldıkı muyap bır sıtele anlaştı ve paralı downaod yaptırıyor muyap bu işten kazanmaya başladı bu işi bedava yaptıranalra geçıt vermeyecekdır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5