İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteye Ulaşılamıyor neler oluyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.lovemove.com
Sitemize ulaşılamıyor. genel bir yurtdışı sorunumu var. YOKSAA.. Aklımdan geçen o kötü şeymi oldu...
herkesin görüşlerini bekliyorum. ulaşabiliyormusunuz??

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yazık ki erişilmiyor.

Sanırım data centeriniz

Texas - Dallas - Layered Technologies Inc burada ama bu data centerde benimde 1 sunucum bulunmakta ve açık problem yok sorun serverde.

Düzelir telaşe etmeyin.

aracı labina.net ise cemal beye bir ulaşın derim onlarda problem çıkmaz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama aynı yerde sitelerim var çalışıyor. acaba geçiyor içimden telekom dan banmı??? Muyapın parmağımı var. Aranızda telekomdan ban yiyen site varsa iletişime geçebilirmi?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serverda problem olmadığı söyleniyor. Çok acayip bir durumla karşıya karşıyayım. yurtdışında olupta giremeyen varmı siteye?

A

aDRiaNo

Misafir
ankaradayım..siteye giriş yapılamıyor..
sanırım ban yemiş
bu 1 aylık süre içinde çok site ban yedi müyap yine iş başında

bolbolmp3.com

pismp3.com

mp3nerede.com

mp3kalbi.com

daha bilmedigim unuttugum birsürü site

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ban yiyemez yapamazlar bunu sitede en ufak mp3 materyali yok radyo dediler radyoyu kaldırdık daha ne yapalım??? Böyle bir olay varsa başvuracağım neresi varsa başvurmak istiyorum. iyice saçmaladı bunlar artık dur demek lazım. arkadaşlar bunu tam oalrak nereden öğrenebilirim? ban yiyip yemediğini öğrenebileceğim bi telefon adres varmı??

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site sorunsuz açılıyor, banlı olsa kimsede açılmazdı, bence telaş yapma, sanırım ttden kaynaklı geçici bir sorun olmuş, geçen gün aynı olay benimde başıma geldi, aynı sunucuda olan sitelerimden birine saatlerce ulaşamadım ama diğerlerine sorunsuzca ulaşabiliyordum.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 2 gündür böyle. işallah kötü birşey yoktur. biraz daha bekliyecem

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Şuanda 403 Kişi Sitemizde online"
Yani iyi ki ulaşılamıyor, hani bir de ulaşılsa... :D
Sorunun TT'den kaynaklı geçici bir sorun olduğu buradan belli.

A

aDRiaNo

Misafir
müyaptan ban yemiş bence..
bazı yerlerde girmesi normal aynı anda bütün iller birden kapatılmıyor gün ve gün oluyor..2-3 güne kadar hitlerin biter..hemen domain yonlendir.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aDRiaNo' Alıntı:
müyaptan ban yemiş bence..
bazı yerlerde girmesi normal aynı anda bütün iller birden kapatılmıyor gün ve gün oluyor..2-3 güne kadar hitlerin biter..hemen domain yonlendir.

paniğe gerek yok bence... müyap'tan uyarı maili geldikten sonran mp3 ile ilgili metaryeller kaldırıldıysa kapatamaz. Milleti paniğe sokmak doğru değil. toplam 15-20 kişiye arasında deneme yaptırdım bazı yerlerde sorunsuz açılırken bazı yerlerde açılmyor TT den kaynaklanan çıkış sorunu büyük ihtimalle Dün gece ben nete bile bağlanamadım bu sıralar anormallikler var zaten. bekleyelim ve panik yapmayalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5