İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteyi devrettık hesap ne olacak

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bır sıtem vardı adsense kanallarıma eklıydı daha sorna bunu sattım başka birisine,
şimdi benım ne yapmam gerekıyor bu web sıtesını kanallarımdan çıakrtıcam sanırım, ekı alıcı kişi hemen reklam yayınlamaya başlarsa ne oalcak hesap ılışkısı dıye banlanır mı ? veya ne yapılması gerekıyor

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mithrandil' Alıntı:
bır sıtem vardı adsense kanallarıma eklıydı daha sorna bunu sattım başka birisine,
şimdi benım ne yapmam gerekıyor bu web sıtesını kanallarımdan çıakrtıcam sanırım, ekı alıcı kişi hemen reklam yayınlamaya başlarsa ne oalcak hesap ılışkısı dıye banlanır mı ? veya ne yapılması gerekıyor

hiç bişey olmaz. sen kaldır kanalları o hemen yayınlamaya başlayabilir. bende 3 hesap var. bi ay içinde 3 tane sitemi 3 hesap arasında gezdiriyorum hiç bişey olmadı şimdiye kadar...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hesap o domainin üzerinemi ? Sattığın domain üzerineyse google de devir söz konusu değil.Ama hesap sattığın domain üzerine değilse, Gotcha arkadaşımızın dediği gibi kaldırman yeterlidir.Zaten alan kişi kodlarını kaldırdığı anda kanalında 0 gösterim 0 tıklama olarak gözükecektir.

atasever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.google.com/adsense/policies de der ki:

"AdSense accounts are not transferable, assignable or resalable in connection with the sale of your site or otherwise. For example, when a site changes ownership or management, the prior owner or manager must cancel the AdSense account for the site, and the new owner or manager may sign up for a new AdSense account in his or her own name."

Yani , bir site satildiginda onceki sahibi hesabini kapatmali , yeni sahibi de yeni bir hesap acmali gibi bir sey

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atasever' Alıntı:
https://www.google.com/adsense/policies de der ki:

"AdSense accounts are not transferable, assignable or resalable in connection with the sale of your site or otherwise. For example, when a site changes ownership or management, the prior owner or manager must cancel the AdSense account for the site, and the new owner or manager may sign up for a new AdSense account in his or her own name."

Yani , bir site satildiginda onceki sahibi hesabini kapatmali , yeni sahibi de yeni bir hesap acmali gibi bir sey

eğer o site ile başvurmuşsa tabi senin dediğin doğru ama o siteden başvurmamışsa bi sorun yok...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o sıteden başvurulmamış,
yanı ben kanallardan sılerım o kanallarına ekler oldu bıttı sanırım :)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mithrandil' Alıntı:

eğer hesabı kapatmak istersen.
google'ye mail at.

örnek:
benim bir domainim vardı sattım google'ye mail attım hesabımı kapatmak istiyorum diye. ve bana bi onay maili yolladılar. onay mailini kabul ettim.
hesabımın pini girilmemişti içerde 50 küsür $ vardı o kazancı bile yolladılar.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabı iptal etmek istediğinde içerdeki paranı gönderiyorlar zaten yazıyor bu adsense de. Bende bugün okumuştum tesadüfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5