İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteyi dolaşmak zor ....

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
slm

yaklaşık bir ay önce adsense için başvurdum ve sonunda cevap geldi. kabul etmediler. kabul etmedikleri site www.turkcebilgi.net

kabul etmeme sebeplerini büyük harflerle yazıyorum "ZOR SİTE DOLAŞIMI" . ben sizin görüşerinizi merak ediyorum www.turkcebilgi.net sitesinde dolaşmak zormu?

not: site joomla ile yapılmış bir site

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her ne kadar dizayn konusunda iyi olmasam bence renkler pek olmamış, açar açmaz kapatmak geldi içimden, çünkü haber başlıklarını okumaya üşendim. bununla bir alakası var mı bilmiyorum ama sitenin kullanımı zor falan değil.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiçbir zorluğu yok,ne zor sitelerde adsense reklami gördüm ben... :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir logo ve renk değişimi yaparak yeniden başvurabilirsin. Yeşil renkler bu tür siteler için uygun değil bence.

Dolaşım konusuna gelince; site biraz ağır gibi geldi bana. Ama dolaşım olarak bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sayfalar bende ortalama 10-15 saniyede açılıyor. kast ettikleri hız konusu olabilir veya arkadaşın dediği gibi işine gelmeme durumuda olabilir belki.

sağlık olsun :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede yeşil rengi değiştirmelisin gözü çok yoruyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeri gelmişken sorayım.Adamlar hız testini bizim gibi girip mi yapıyorlar yoksa sistemleri mi var o mu yapıyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5